Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz / İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    21

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
u9Pmoq.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu.

Teşkilat
tüm gruplarda düşüş yaşadı fakat zirvede yer almaya devam etti.

Kefaret düşüş yaşayan bir diğer yapım oldu fakat dizi tüm gruplarda en çok izlenen ikinci dizi oldu.

Arıza Total ve AB grubunda düşüş yaşadı.

Menajerimi Ara Ab grubunda oranını yükselterek yeniden ilk 10 içerisine girmeyi başardı.

Hercai geçen haftaya göre oranlarını yükseltti ve Total grubunda ilk 10'da yer aldı.
screenshot-5-HHtY.jpg

5C73fH.jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
ÇGH 2 izleyeceğim ama aklım Survivor da kalacak. Acayip iyi bir fragman hazırlanmış. Bu akşam sezonun en yüksek oranlarını alacağını düşünüyorum. Teşkilat dahil tüm dizilerin etkileneceğini düşünüyorum.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Menajerimi Ara diğer gruplarda hala içler acısı gitse de AB'de yeniden 3 üstünü görmüş. Tabii buna bile şükredecek duruma gelmek üzücü ama diğer diziler düşmüşken onun az da olsa yükselmesi güzel. :Z Bayrama (mayıs ortasına) kadar süreceğini tahmin etsek 4-5 hafta daha ayakta kalabilmesi lazım ve sanırım Star ite kaka da olsa devam ettirecek.

Arıza geçen hafta umut vermişti ama bu hafta yine düşmüş artık final kararından dönülmez herhalde.

Kefaret de AB'de 3 küsüre düşmüş. Daha geçen ay 2. sezon ihtimalini konuşuyorduk ama şimdi bu sezon sonunda bitecek gibi görünüyor. Alakası yoktur ama yine de bu hafta patlayan Mert Fırat olayının bu düşüşle alakası var mı merak ediyorum.

Malum balonu biraz da olsa indirebilmişler sonunda. :A