28 Ekim 2021 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    12

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,591
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.110623

Reyting sonuçları belli oldu!
Camdaki Kız tüm gruplarda liderliğini sürdürmeye devam etti.

screenshot-1-MzUb.jpg
reyting-son-2-jpg.110624

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Gelinim Mutfakta Safiye Soyman ile baya uçmuş, 2 reytinge dayanmış totalde. Bence bu konuk sunucu olayı işe yaradı programa. Monotonluktan çıktı en azından. Gelecek hafta Mali ile de iyi gider.

Didem Arslan Esra ve Mügenin ardından yine 3. en çok izlenen olarak devam ediyor. Amma Zuhal bu format ile tutmadı. Geçen 2 sezonki reytinglerinden çok uzak. FOX-daki formata yakın birşey ile değişmeleri lazım. Yemekteyizin formatı çoktan baydı izleyiciyi, Zuhal bile kurtaramadı.

Camdaki Kız dün gece durgun devam eden bir bölümdü, 2 grupta yükselmiş hafif. İyi bölümlerde AB-de 12-leri falan görür.

Çukurova hala nasıl izleniyor çok şaşkınım. Resmen totalde 7 almış.

Barbaroslar 2 grupta yükselmiş ama yine de beklentinin çok altında.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu günün en önemli özelliği 3 tane dizisinin olması ve dizilerin çok dengesiz gitmesi. Mesela Çukurova bir hafta 6-2-4 6-2-5 alırken yükseliveriyor ama sonraki hafta düşmeyeceği belirsiz, aynı şekilde Camdaki Kız bir düşüyor bir yükseliyor. Şu anda pek oynama olmasa da AB'de düşüş var. Barbaroslar ise aslında izleniyor izlenmesine ama kendisi gibi bir dizi için az bu oranlar, pek büyük rakip sayamayız zaten Total dışı pek yüksek oynayışına şahit olmadım.

Sonuç olarak eğer senaryosu da fragmanlards gördüğümüz kadarsa bu gün rahat bir şekilde Misafir'i kaldırır. Hele fragmanlar da yine kendine çağırırsa gün 1.'liği gelebilir. Ama kötüsünü düşünecek olursak AB'de gün 2.'liği garanti gibi. :A Tek korkum bu sezon çok büyük konuştuğumuz dizilerin batmış olması, Misafir de batacak diye çok korkuyorum açıkçası.

Gündüz kuşağına geçecek olursak Gelinim Mutfakta yanlış sunucu seçimleriyle batmış, bu konuk sunucu olayını biraz ilerleyince kaldırıp Safiye Soyman'ı sunucu yapmaları program adına güzel gelişme olur. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bu günün en önemli özelliği 3 tane dizisinin olması ve dizilerin çok dengesiz gitmesi. Mesela Çukurova bir hafta 6-2-4 6-2-5 alırken yükseliveriyor ama sonraki hafta düşmeyeceği belirsiz, aynı şekilde Camdaki Kız bir düşüyor bir yükseliyor. Şu anda pek oynama olmasa da AB'de düşüş var. Barbaroslar ise aslında izleniyor izlenmesine ama kendisi gibi bir dizi için az bu oranlar, pek büyük rakip sayamayız zaten Total dışı pek yüksek oynayışına şahit olmadım.

Sonuç olarak eğer senaryosu da fragmanlards gördüğümüz kadarsa bu gün rahat bir şekilde Misafir'i kaldırır. Hele fragmanlar da yine kendine çağırırsa gün 1.'liği gelebilir. Ama kötüsünü düşünecek olursak AB'de gün 2.'liği garanti gibi. :A Tek korkum bu sezon çok büyük konuştuğumuz dizilerin batmış olması, Misafir de batacak diye çok korkuyorum açıkçası.

Gündüz kuşağına geçecek olursak Gelinim Mutfakta yanlış sunucu seçimleriyle batmış, bu konuk sunucu olayını biraz ilerleyince kaldırıp Safiye Soyman'ı sunucu yapmaları program adına güzel gelişme olur. :A
Misafiri sadece senin konuşman :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Gelinim Mutfakta batmış derken? 2 reytinge yakın reyting almış, bu sezonun en iyi oranlarından biri. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Çok sıkıcı bir gün. :( Misafir en fazla gün ikinciliğine oynar Camdaki Kız'ın uzun süre zirveyi kaptıracağını sanmıyorum.