28 Aralık 2022 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kuruluş Osman | ATV

Oy: 0 0.0%
  • O Kız | Kanal D

• Kasaba Doktoru | TRT 1

• Kullanılan toplam oy
    14

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.117547

screenshot-1-GkAo.jpg

reyting-son-2-jpg.117891

------

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
İçimden bir ses Çöp Adam yarın reytinglerde düşecek diyor umarım yanılırım.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Çöp Adam dizisinin Ufak Tefek Cinayetler e benzeyen jeneriği. Bayıldımm.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Çöp Adam fanlarına geçmişler olsun geçen haftaya göre düşük sonuçlar almış...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Çöp Adam dün dediğim gibi düşmüş. Gerçi ben yeni rakip iyi alır onun etkisiyle düşer diye demiştim ama o da iyi başlamamış.

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Screenshot_20221229_100715_Twitter.jpg

#KasabaDoktoru 29.bölüm
Total | (29) | 1,22
AB | (20) | 1,65
ABC1 | (23) | 1,67

#Esaret Kanal7 19:00
Total | (26) | 1,45
AB | (63) | 0,68
ABC1 | (71) | 0,67

#Emanet Kanal7 21:00
Total | (28) | 1,25
AB | (74) | 0,61
ABC1 | (65) | 0,73

#ToprakileFidan Star 19:00
Total | (35) | 1,09
AB | N/A
ABC1 | (36) | 0,98

#KanÇiçekleri Kanal7 16:30
Total | (61) | 0,77
AB | (54) | 0,72
ABC1 | (64) | 0,73

Kaynak: Deniz TURAL Twitter DTural @denizz19

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sabah sabah Çöp Adam'ın bu sert düşüşünü gördüm, bi keyif kahvesi içerim artık. :A

Hayatımın Şansı da 2. bölümdeki yükselişini sürdürememiş.

Günün kazananı yine O Kız. Herkes düşüş yaşarken, o yükselmiş. Hayret birşey. :A

• Olmamış
Reactions: 12.Adam and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün ne olduysa bir çok dizi düşüş yaşamış. :A

Çöp Adam’ın dün akşamki bölümünü izlerken düşüş yaşayacağını tahmin etmiştim. Öyle kötü bölüme bu reyting çok bile. İlk 3 bölümden çok alakasız bir bölüm izledik. 1 saat 50 dakikalık bölümün 1 buçuk saati Peri ve Tamer’in yaz dizisi tadında aşkını ve yol maceralarını izledik. Bu iki karakter ne ara birbirine aşık oldu bunu bile göremedik kız Stockholm Sendromu yaşıyor anladık da hiçbir şekilde bu ilk 3 bölümdeki olaylar yaşanmamış gibi romantik anlar yaşadılar. Melek Gençoğlu’ndan böyle kötü bir senaryo beklemezdim. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sıfırıncı Gün ortalama başlamış. Dediğim gibi (en azından ilk hafta özelinde) sosyal medyanın abarttığı bir iş olarak kalmış. Eli yüzü düzgün bir dizi gibi görünüyor ama 3 saatlik bölüm yapıp işin suyunun suyunu çıkaranlara müstahak demek istiyorum kimse de kusura bakmasın.

Hayatımın Şansı geçen haftaki sürpriz çıkışının devamını getirememiş. Elkızı, Annenin Sırrıdır Çocuk, Tozluyaka derken nedense tüm NTC dizileri aynı kaderi yaşıyor. Böyle devam ederse en iyi ihtimalle 13. bölümde arşive uğurlanır.

Çöp Adam geçen hafta zirveye yaklaşmıştı ama bu hafta aşırı düşmüş. Esas kadının "İyi ki beni kaçırmışsın" kafasına girdiği diziye az bile diyebilirim. Sedef son dönemdeki işleriyle bu reytinglere bile hasret kaldığı için onun açısından sorun değildir gerçi. :A @Özgür
------

Herkes düşerken reyting arttıran O Kız:
20221229_104225.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sıfırıncı Gün ortalama başlamış. Dediğim gibi (en azından ilk hafta özelinde) sosyal medyanın abarttığı bir iş olarak kalmış. Eli yüzü düzgün bir dizi gibi görünüyor ama 3 saatlik bölüm yapıp işin suyunun suyunu çıkaranlara müstahak demek istiyorum kimse de kusura bakmasın.

Hayatımın Şansı geçen haftaki sürpriz çıkışının devamını getirememiş. Elkızı, Annenin Sırrıdır Çocuk, Tozluyaka derken nedense tüm NTC dizileri aynı kaderi yaşıyor. Böyle devam ederse en iyi ihtimalle 13. bölümde arşive uğurlanır.

Çöp Adam geçen hafta zirveye yaklaşmıştı ama bu hafta aşırı düşmüş. Esas kadının "İyi ki beni kaçırmışsın" kafasına girdiği diziye az bile diyebilirim. Sedef son dönemdeki işleriyle bu reytinglere bile hasret kaldığı için onun açısından sorun değildir gerçi. :A @Özgür
Yine başlamışsın sadece fragmandan gördüğün kadarıyla duyar kasmaya bayılırsın sen. İyi ki beni kaçırmışsın diyen karakter kız kardeşini ve kocasını birlikte ölü halde buluyor, bu ihanet ve acının üstüne intihar etmeye kalkışırken Tamer onu kaçırıyor ve ölmediği için aslında Tamer’e bunu söylüyordu. Yani beni kaçırarak aslında hayatımı kurtardın demek istiyor çünkü kız iyi durumda değil. Stockholm Sendromu diye bir şey var ya hani her şeyi bilip ahkam kesiyorsun ya bunu bilmemen olmaz.

Kız psikolojisi iyi olmadığı için şu an Tamer’e bağlanmış durumda. Gerçi bize Peri’nin psikolojisini de iyi yansıtamadı ki senaristler 3 bölüm boyunca Tamer’e kızan Peri dün “Aslında benim hayatımı kurtardın” dedi sırf ölmediği için. Daha güzel işlenebilirdi o kısımlar.

Ayrıca şu her konuyu Sedef’e bağlaman aşırı yordu gerçekten ya. Toplasan 15 dakika sahnesi bile yoktu. Reytingleri de bir zahmet böyle kötü bölüm yazan senaristler ve Onur Güvenatam otursun düşünsün beni bağlamıyor.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yine başlamışsın sadece fragmandan gördüğün kadarıyla duyar kasmaya bayılırsın sen. İyi ki beni kaçırmışsın diyen karakter kız kardeşini ve kocasını birlikte ölü halde buluyor, bu ihanet ve acının üstüne intihar etmeye kalkışırken Tamer onu kaçırıyor ve ölmediği için aslında Tamer’e bunu söylüyordu. Yani beni kaçırarak aslında hayatımı kurtardın demek istiyor çünkü kız iyi durumda değil. Stockholm Sendromu diye bir şey var ya hani her şeyi bilip ahkam kesiyorsun ya bunu bilmemen olmaz.

Kız psikolojisi iyi olmadığı için şu an Tamer’e bağlanmış durumda. Gerçi bize Peri’nin psikolojisini de iyi yansıtamadı ki senaristler 3 bölüm boyunca Tamer’e kızan Peri dün “Aslında benim hayatımı kurtardın” dedi sırf ölmediği için.

Ayrıca şu her konuyu Sedef’e bağlaman aşırı yordu gerçekten ya. Toplasan 15 dakika sahnesi bile yoktu. Reytingleri de bir zahmet böyle kötü bölüm yazan senaristler ve Onur Güvenatam otursun düşünsün beni bağlamıyor.
Stockholm sendromunu biliyorum ama dediğin gibi 5. bölümden bu duruma düşülmesi komik kaçmış. Neyse bu haftalık da damarına basma dozunu aldım benden şimdilik bu kadar. :A