27 Şubat 2024 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Bahar resmen ekrandaki berbat dizilerin içinde ışıl ışıl parlıyor. Hakkettiği başarıyı ve izlenme oranlarını alması sevindirici. Maçın, survivorun olduğu ve yeni iddialı bi dizimin başladığı günde bu oranları alması önemli bi başarı. Sezon sonuna kadar oranlarını korur diye düşünüyorum.

Trt dizisi de fena başlamamış. Bu tür tarihi dizilerin eskisi kadar yüksek reytinglerle başlayamadığını son yıllarda görmüştük zaten. Ortalama bu oranlarla devam eder diye düşünüyorum.

Anlatsana sultanım…
İçi geçmiş Türk televizyon sektörüne nasıl Bahar’ı getirdin…
Solmuş çiçekleri, yaprak dökmüş ağaları, kurumuş toprakları nasıl yeşerttin…
Şifasını bekleyen hastalara önlüğünü giyip adeta “Mucize Doktor” gibi nasıl yetiştin…
Anlat sultanım, anlat dinliyoruz…

Ekli dosyayı görüntüle 125652
Sen sultanım deme çöküyorlar sonra :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
2024 yılında bir hastane dizisinin bu kadar çok izlenmesi beni hayrete düşürdü. Tamamen kadronun sevimliliğine veriyorum bu olayı. En yakın zamanda ben de diziye göz atacağım.

Mehmed şu ortamda iyi bir başlangıç yapmış. Haftaya BBCS karşısındaki performansı iki dizinin de kaderini belirler.
Hastane dizisi olmasından ziyade kadın karakterin kendi hayatının iplerini eline alması temasından dolayı izleniyor aslında.

Hastane dizisi olmasından ziyade kadın karakterin kendi hayatının iplerini eline alması temasından dolayı izleniyor aslında.
Yani, Mucize Doktor kadar tâbi ki hastane sahneleri ağırlıklı değil. Teorik olarak yine bir hastane dizisi diyebiliriz. Ancak, Mucize Doktor tam anlamıyla bir hastane dizisiydi..

Yinede bu dizinin, sezonun iyi işlerinden biri olarak şimdiye kadar gittiğini değiştirmiyor. Tekrar tebrik etmek lazım. MF yapım da tekrardan yarı çaplı da olsa bir hastane dizisi ile sahalara geri döndü.

Benim hoşuma gitti dizi. İlk bölümde çocukların davranışından korkmuş olsamda ilerleyen süreçte öyle olmadığı görüldü. :)

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
fav10-kanallar-tiak-yeni-png.125464

fav10-kanallar-tiak-yeni-png.125464
sanki png bozuk gibi

Yabani için 2. sezon planları varmış ama biraz daha düşüp tehlikeli sınırlara inerse başı yanabilir.
@Aserat .

2.sezon planini bu mesajinla ogrenmis oldum.

diziye genel donersek ,

bolumun *son sahnesi dolayli > onumuzdeki hafta ozellikle *total de artis yasayacagini tahmin ediyorum..... >
yaman ali , asi, cesur uclusunun -cocukluklarina- nihayet giris yapiliyor haftaya ekrana gelecek bolumle beraber. . .

< bu vesile ile , yeni giren oyuncu tek bi yuzuk sahnesi ile gizemini haliyle gelecek haftayi simdiden merak ettirdi.....