26 Eylül 2012 Çarşamba Reyting Sonuçları

26 Eylül Çarşamba Hangi Yapımları İzlediniz / İzleyeceksiniz ?

• Alemin Kıralı - Tekrar (ATV)

Oy: 0 0.0%
  • Dedemin Dolabı (Fox)

• Canlı Para (Fox)

• TV İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
muge ve esrs yine cok basarililar..

Muhteşem döktürmüş.
İşler Güçler'de aynı şekilde.İşler Güçler sapına kadar hakediyor bu reytingleri.
Doğu batı iyi girmiş ve A/B'de 3.lüğü almışTabiki Muhteşem farka boğmuş.
Papaz Yedili Total'De çok iyi reyting alarak Sülo amcamın özetini geçmiş.Benim hiç beğenmediğim bir dizi.
Yani dünde herşey beklendiği gibi oldu.Çarşamba gününü hiçte merak etmiyorum artık.Ne bir yarış var ne birşey.
Sülo farka boğmuş alayını.

Muhteşem Yüzyıl yine çok güzel bir bölümdü , geçen haftaya göre düşüş yaşamış , ama hala çok iyi , totalde 10.34 reyting alarak en yakın rakibine 4.5 reyting fark atarak açık ara zirvede yer aldı , ab grubunda ise 13.29 reytingle ilk 2yi kapatarak rakibine 8 reyting fark attı.

Pis Yedili bu çarşambada çok iyi gitmiş , ve totalde 5.86 reytingle 2.sırada yer almış , abde ise 3.53 reytingle 8.sırada yer aldı.

Kuzey Güney yine 4lü reytinglerde almış , totalde 4.23 reyting , abde 5.34 reytingle 3.sıraya yerleşti.

İşer Güçler totalde 2.75 reytingle 13.sırada , abde 4.63 reytingle 4.sırada yer aldı.

Kuzey reyiz ab dizisi olmuş ab de güzel gitmiş totalde düşük bu reytingleri hiç haketmiyor süper dizi

kuzey güney kıvancı da bitirecek ay yapımı da bitirecek ece eleği de bitirecek. ece meleğin kendilerin oluşturdukları hikayeler tutmuyor hatta romanlardan bile kendileri ne kadar çok şey katarlarsa o roman uyarlamaları da tutmuyor ( samanyolu). eger ay yapımın atv yaptıgı dizide tutmazsa ki şuana kadar atv yaptıkları bütün işler battı ve atv ısrarla ay yapımla çalışıyor ( bu da ilginç) hadi geçmiş sonuçla şaieliydi ama şimdi atv de artık iyi işler çok iyi tutuyor ay yapım atv bu diziyide tutturamazsa artık kimse ay yaımla kolay kolay çalışmaz. işin ilginci ay yapım en pahalı "yeni" dizi satan şirket

Kuzey güneye hiçbirşey olmaz dizinin kalitesi üst düzeyde kıvanç ve buğra süper oyuncu

senin yorumun diye beğendim keşke sonuna uçankuş eklemeseydin
)))

Mobile olduğum için yazmaaa üstlendim
zaten bende yapsaydım Işler Güçleri overdim;X

Sen ve @darksal anısına biseyler karalicam yarın

- - - Ekleme - - -

Kuzey Güney artık sıkıcı olmaya başladı.Kadınlar sanırım intikam senaryolari yazamiyorlar.Karadayi yi kadınlar yazacakmis korkum o ki oda tutmayacak gibi
ece-melek de biliyor dizilerinin sikiciligini tweet atmışlar "önceden izledik" diye.Kesin onlarda my izliyorlar

Son düzenleme: