26 Şubat 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

Kurt Seyit ve Şura tanıtımları 3 aydır dönüyor ama Kara Para Aşk tanıtımları çok geç yayınlandı.Bakalım hangisi daha başarılı oluyor

13
olleyyyy daha bu oranlar birşey değim ilerki anlıklar daha da artabilir cihangirin ölümü ve şehzade mustafanın cenazesi var haftaya da cihangirin ölümünden yansıtılır ve ohh gelsin reytingler
Panpa mustafa gecen hafta oldu

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kurt Seyid Şura fragmanı Kara Para Aşk a 1000 basar
Kara Para Aşk o klişe fragmanla en yüksek 5 bile alması zor
Bende diziyi takip edeceğim bir Beren fanı olarak
ben kurt seyit hakkında bir şey yazmadım sadece kpa ın 6 alabileceğini yazdım onu bile almayabilir malum hazal ve nebahat ikilisi en çok 5 gördü

Kurt seyit fragman olay yaaa 20 reyting bile az o diziye

Zeytin Tepesi iyi gidiyor
SamanyoluTV reklama girmişse düşmüştür

Haklısın her yerde vardı. Bence başrol oyuncusunu biraz gizemli yapacaklardı.

Kadınlar meclisi toplandı... O Denise, Ali İhsan'ın evinden gidecek!

Muhteşem Yüzyıl
Reklam dönüşü 22.00

Muhtesem Yuzyil Reklam Donusu 22.00

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

my devam ediyor 22.00
Star tv martta yeniden başlıyor.Acun survivor o ses çocuklar ve kurt seyitle martı zirvede tamamlar
(tabi my medcezir kardeş payı aramızda kalsın ve maçlarda var)

my devam ediyor 22.00
Star tv martta yeniden başlıyor.Acun survivor o ses çocuklar ve kurt seyitle martı zirvede tamamlar
(tabi my medcezir kardeş payı aramızda kalsın ve maçlarda var)
Şu an zirvede mi ki? Ha pardon zirvede 3 saatlik PT diliminde. 4 gün Acun yayınlayarak PT`de zirvede ama en çok izlenen kanal ünvanını alamıyor kaç aydır.

Şu an zirvede mi ki? Ha pardon zirvede 3 saatlik PT diliminde. 4 gün Acun yayınlayarak PT`de zirvede ama en çok izlenen kanal ünvanını alamıyor kaç aydır.
tüm günde kanal d orası belli
Ama her gün gece hafta sonu arkadaşım hoşgeldin ve küçük ağanın tekrarını yayınlıyor bu yapımların tekrarı çok izleniyor ve tabi haftasonunun vazgeçilmesi ben bilmem eşim bilir

Çocuklar Duymasın iyi gitmiş.
Bu akşam 2 bölüm yayınlanmayacak tekrarı başlamış.

21:45 - 22:00 #sbt #reyting'leri
1) STAR: 7.42
2) KANALD: 4.37
3) FOX: 3.87
4) TRT1: 3.81
5) SMNYL TV: 3.73