'25 Litre' Belgeseli FOX'ta Ekrana Geliyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
bd1a1eb7-da87-4505-b304-fba332ba0e6c.jpg

National Geographic ve Finish iş birliğiyle hazırlanan 25 Litre belgeseli FOX'ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Gelecekte tüm dünyayı etkisi altına alacağı öngörülen su kıtlığına dikkat çekmenin yanı sıra, bu küresel sorunun ülkemize olası etkilerini gözler önüne sermeyi de hedefleyen programda Gökhan Özoğuz ve Özge Özpirinçci alanında uzman isimlerle birlikte konuyu farklı açılardan ele alırken mevcut durumu ve çözüm önerilerini gündeme getiriyor.

25 Litre, Cuma 20.00'de FOX'ta!

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Umarım artık bu ulusal kanallarda belgesel yayınlamanın başlangıcı olur. Millette 7/24 içi dışı boş 3 saatlik diziler izletmek yerine arada böyle belgesellere yer verilmeli tabii ki. Teşekkürler FOX. :D

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,883
Puanı
360
Kaliteli ve farkındalık yaratacak bir belgesel olacaktır. Böyle belgesellerin daha çok devamı gelsin. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yani kimse majör kanallardan belgesel beklemiyor:X Artık eğlence ve dizi kanllarına döndüler. Dünyada da böyle:A Mesela almanyanın kanllarında belgesel ne sıklıkla yayınlanıyor:A Mesela digitürküm varken Prosieben vardı bizde ama hiç belgesel görmedim o zamanlar:A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Yani kimse majör kanallardan belgesel beklemiyor:X Artık eğlence ve dizi kanllarına döndüler. Dünyada da böyle:A Mesela almanyanın kanllarında belgesel ne sıklıkla yayınlanıyor:A Mesela digitürküm varken Prosieben vardı bizde ama hiç belgesel görmedim o zamanlar:A
Yoo, tam tersine sana ulusal Alman kanallarının ne kadar çok belgesel yayınladıklarının bahsini yapacaktım. :A Das Erste, RTL, arte, ARD, ZDF belgesel ve güncel haberlerden başka birşey yayınlamıyorlar zaten. :X ProSieben ağırlıklı olarak dizi yayınlasa bile her gün sabah belgesel de yayınlamayı ihmal etmez. Almanlar genelde dizi ve reality showlar yerine, türkler nasıl böyle şeyler izliyorsa onlar da sıklıkla belgesel izliyorlar yani. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yoo, tam tersine sana ulusal Alman kanallarının ne kadar çok belgesel yayınladıklarının bahsini yapacaktım. :A Das Erste, RTL, arte, ARD, ZDF belgesel ve güncel haberlerden başka birşey yayınlamıyorlar zaten. :X ProSieben ağırlıklı olarak dizi yayınlasa bile her gün sabah belgesel de yayınlamayı ihmal etmez. Almanlar genelde dizi ve reality showlar yerine, türkler nasıl böyle şeyler izliyorsa onlar da sıklıkla belgesel izliyorlar yani. :A
ZDF devlet kanalı değilmiydi? Bizdeki gibi tematik kanal olarak bölünük mü? Belgsel, haber, çocuk olarak:X Dili bilmediğim için pek izlemesem de yayın akişlarını meak ettiğim için her saat başi kontrol ederdim:A Tabi sabahın köründe ne var diye bakmadım:F