eTV 24 Saat - 4.Bölüm

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
24-saat-1-png.57792

Dizimizin eski bölümlerini okumayan,kaçıran veya yeniden okumak isteyenler için 1.Bölüm 2.Bölüm 3.Bölüm

Saat 17.00-19.00- Yüzleşme Vakti

Alper salonda gözlerini açarken içerde herkes bağrış çağrış konuşuyordu.

Çiğdem : Kahretsin aşkım gözbebeğim seni de mi buraya getirdi o pislik herif !

Selim : Ben aslında sen kaçırılınca takip ettim polise aramaya fırsat olmadan , kapıya vardığım da iki buldozer gibi köpek vardı ,kapıdaki köpekler beni parçalayacaktı kurtuluş olarak içeri girmek olarak gördüm açıktı kapı daldım içeri .Hem fena mı oldu seni buldum hayatım.

Yere damlayan kan damlalarının pıt pı diye çıkardığı sesi duyan Çiğdem hemen Alper'in suratına bakar ve ne olduğunu anlamaya çalışır
Alper: Bakma öyle suratıma , birşey olduğu yok sadece gözümü söktü

Çiğdem Alper'in sözünü keser na.. nasıl oldu ?
Alper: Daha fazla ısrar etme birşey diyemem

Televizyon ekranı birden açılır ve bir ses konuşmaya başlar evet yüzleşme vakti bugün şimdi aranızdan bir kişiyi alacağım, o kişi sizi buradan çıkartmayı deneyecek , eğer yapamazsa hayatı son bulacak! Şimdi kimi seçeceğimize gelirsek davetsiz misafiri elbette.

Çiğdem ve Selim birbirine bakışır ve Çiğdem yoo olamaz hayırr diyerek bağırır.

Evin ortasını bölen garaj kapısı gıcırtılar eşliğinde açılır Selim de kapıda bekliyordur,

Selim içeriye sert adımlarla ilerler bu sırada televizyondaki ses konuşmaya başlar;

O geceyi hatırladınız mı ? , hani bir kadın elinde bebek arabasıyla kalabalık banka kapısından çıkmaya çalışıyordu, birileri koşarken bebek arabasına çarpıyor ve deviriyor oradaki kimse yardıma koşmuyor, daha sonra kadın ve bebek öldürülüyor.. Şimdilik bunu anlayın yeter gerisi daha sonra.. Gelelim göreve ...

Televizyondaki ses Selim ile ilgilenirken Alper birden koşarak kapıya varır, şifreyi gördüğü için (3-8-1-9-5) tuşlar ve kapı açılır, koşun koşun arkadaşlar çıkıyoruz diyerek herkesin kendine bakmasını sağlar ,şurada duran kütükleri de yanınıza alın dışarıdaki köpekleri etkisiz hale getirmemiz lazım der ,herkes kütükleri alır ve hızlıca koşmaya başlar, ancak Çiğdem arkalarından bakakalır,
Çiğdem: Se.. Se.. Selim!!

Bölüm Sonu

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Ayy ne Selime ne oldu yahu çok beğendim bölümü kısa ve öz olması daha iyi olmuş:D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere yaklaşık 4 yıl aradan sonra yine partner olarak buluştuk @gözlemci senaryosunda :A :A :A

Yalnız dolap gelmeden bu köpekler sana bir şey yaptılar sanırım son sahnede :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kimse ilgi göstermemiş berbat bir senaryo yazılmış @Çiğdem- çıkalım konudan :)

forumun üye sayısı bile azaldı senin yüzünden @gözlemci ? sen sanaryo yazmaya başladıktan sonra en az 120 fav10 üyesi üyelik iptaline gitmiş :) bilgiyi direk görümcemden aldım :)

akşam bölümü yorumlarım:)
bişey yazmamışki neyi yorumlayalım boş bir senaryo :) senarist yeteneksiz olunca insanın yorumuda kuruyor :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060

forumun üye sayısı bile azaldı senin yüzünden @gözlemci ? sen sanaryo yazmaya başladıktan sonra en az 120 fav10 üyesi üyelik iptaline gitmiş :) bilgiyi direk görümcemden aldım :)

bişey yazmamışki neyi yorumlayalım boş bir senaryo :) senarist yeteneksiz olunca insanın yorumuda kuruyor :)

Sen yazsana bir senaryo nasıl yazacan bakalım:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ben @gözlemci miyimki kendimi batırayım :)

yazsam zaten forumun üye sayısı her gün 100 bin artardı şimdiden forum çöküyor birde yüzbin üyenin foruma dadandığını düşün o zaman foruma hiç giremeyiz :) yani yazmamamın tek sebebi forumun çöküşünü önlemek:)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
ben @gözlemci miyimki kendimi batırayım :)

yazsam zaten forumun üye sayısı her gün 100 bin artardı şimdiden forum çöküyor birde yüzbin üyenin foruma dadandığını düşün o zaman foruma hiç giremeyiz :) yani yazmamamın tek sebebi forumun çöküşünü önlemek:)

:F:FBence sen batarsın gibime geliyor destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
:F:FBence sen batarsın gibime geliyor destere
tamamen iftira forumun altyapısını sağlamlaştırsınlar @mrt-06 e söyle eğer forum benim senaryoyu görüpte akın akın foruma dadanacak milyonlarca insanı karşılayabilecekse hemen yazayım :)
ama bu şekliyle benim foruma senaryo yazmam forumu batırmak olur onuda asla yapmam :) önce forum milyonları karşılamaya hazır olmalı :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
tamamen iftira forumun altyapısını sağlamlaştırsınlar @mrt-06 e söyle eğer forum benim senaryoyu görüpte akın akın foruma dadanacak milyonlarca insanı karşılayabilecekse hemen yazayım :)
ama bu şekliyle benim foruma senaryo yazmam forumu batırmak olur onuda asla yapmam :) önce forum milyonları karşılamaya hazır olmalı :)

:FOkuyabilirmiyiz onu düşünmek lazım önce ama bence hiç bir forum hazır olmaz senin senaryona

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Siteminde haklısın @gözlemci seni dolap ile kandırıp köpeklere mama etti :A :A :A

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ayy ne Selime ne oldu yahu çok beğendim bölümü kısa ve öz olması daha iyi olmuş:D
Selim' e mi ne oldu :A Ya size birşey olduysa :A :F
sabah gündüz gözüyle İnşallah :A
Akşam oldu :A gerçi sende haklısın Sabah ama hangi sabah :A
akşam bölümü yorumlarım:)
Bekliyorum o zaman güzel yorumunu :D

Forum sürekli 504 verdiği için azaldı insancıklar :A Benim senaryomda adam öldürülmüyor kimse kaçmaz merak etme :A :F
Kendi yazamadığı için bunları da beğenmiyor aslında nankörlük abidesi adeta bu yaptıkları :A
Güzel olmuş @gözlemci
kısa olması iyi :A en heyecanlı yerde bitivermiş :D
Aynen kısa olsun zaten bitirecem 2-3 bölüme :D herkesi zorla okutur gibiyim :A

Siteminde haklısın @gözlemci seni dolap ile kandırıp köpeklere mama etti :A :A :A
Haftaya sana yeni koca ayarlamak lazım malum köpekler parçalamıştır @destere yi :F Neyse kalan kemiklerden de size bir güzel kemik suyu çorbası yapıveririm :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Selim' e mi ne oldu :A Ya size birşey olduysa :A :F

Akşam oldu :A gerçi sende haklısın Sabah ama hangi sabah :A

Bekliyorum o zaman güzel yorumunu :D

Forum sürekli 504 verdiği için azaldı insancıklar :A Benim senaryomda adam öldürülmüyor kimse kaçmaz merak etme :A :F

Kendi yazamadığı için bunları da beğenmiyor aslında nankörlük abidesi adeta bu yaptıkları :A

Aynen kısa olsun zaten bitirecem 2-3 bölüme :D herkesi zorla okutur gibiyim :A

Haftaya sana yeni koca ayarlamak lazım malum köpekler parçalamıştır @destere yi :F Neyse kalan kemiklerden de size bir güzel kemik suyu çorbası yapıveririm :F

Dimi destere yazsa okuyamazki bencee :Fbitirme ne bitirmesi devam et ya