Yaşam 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçiminden Sonra Olanlar l Güncel

Maskeli Fedai

Favori Üye
31 Mayıs 2012
31,148
25,631
1,059
Troller Kasabası
Papağan gibi aynı laflar şu fotoğraf hakkında ne diyorsun diyorum hala CHP.. CHP kadar benim başıma taş düşsün inşallah.

Tarih;
- Şehidimize kelle diyeni
- Amerikan askerlerinin duacısıyız diyeni
- Meydanlarda pkk ağıtı yakanları
- Öcalan yol göstericimiz diyenleri
- Kürdistan söylemini rahatlıkla meydanlarda diyeni
- Atamıza ayyaş diyeni
- Türkçülük bölücülüktür diyeni
- İstiklal Marşı'na dil uzatanı
- Şehit babasına karakteri bozuk diyeni

AFFEDİYORSA ! BİR OY DEMİRTAŞ BİR OY CHP DİYENİ AFFEDER HİÇ MERAK ETME !
Tamam en iyisini sen biliyorsun :A

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
18,296
9,195
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com
Papağan gibi aynı laflar şu fotoğraf hakkında ne diyorsun diyorum hala CHP.. CHP kadar benim başıma taş düşsün inşallah.

Tarih;
- Şehidimize kelle diyeni
- Amerikan askerlerinin duacısıyız diyeni
- Meydanlarda pkk ağıtı yakanları
- Öcalan yol göstericimiz diyenleri
- Kürdistan söylemini rahatlıkla meydanlarda diyeni
- Atamıza ayyaş diyeni
- Türkçülük bölücülüktür diyeni
- İstiklal Marşı'na dil uzatanı
- Şehit babasına karakteri bozuk diyeni

AFFEDİYORSA ! BİR OY DEMİRTAŞ BİR OY CHP DİYENİ AFFEDER HİÇ MERAK ETME !
Bu cahillerin kelime sayısı da düşünce yapıları gibi sığ. Sen istersen 1 ışık yılı kadar bunlara laf anlatmaya çalış, anlamazlar. Uğraşma.

BesaleT

Emekli
8 Şubat 2011
46,542
6,889
1,061
***İzmiR***
  1. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) önergesi AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi.
  2. İyi Parti'nin "Gençlere vatandaşlık maaşı" teklifi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.
  3. İyi Parti'nin "TC ibaresi yeniden getirilsin" önergesi AKP'nin red, MHP'nin ve HDP'nin çekimser oyuyla reddedildi.
  4. İyi Parti'nin "Asgari ücretliden vergi alınmasın" önergesi AKP'nin red, MHP'nin çekimser oyuyla reddedildi.

legolas9900

Favori Üye
3 Şubat 2012
13,722
5,386
710
Almanya
  1. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) önergesi AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi.
  2. İyi Parti'nin "Gençlere vatandaşlık maaşı" teklifi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.
  3. İyi Parti'nin "TC ibaresi yeniden getirilsin" önergesi AKP'nin red, MHP'nin ve HDP'nin çekimser oyuyla reddedildi.
  4. İyi Parti'nin "Asgari ücretliden vergi alınmasın" önergesi AKP'nin red, MHP'nin çekimser oyuyla reddedildi.
2. Ve 4. teklifler bence cok sacma teklifler red edilmeleri dogru diye düsünüyorum
diger ikisine bisey diyemem...

Doğu

Tecrübeli Üye
26 Ekim 2015
15,184
22,713
860
Ankara
Malum seçimin tahmin kanosununda sonuçları açıklanmadı [emoji16] @mrt-06 @Yiğitt @Çiğdem- biriniz hesaplayın bence.

Bilmiyorum tahminler tutmayınca mı böyle yapıyorsun @mrt-06 ? Sence bu işin püf noktası nedir @Doğu agam?
Yenilince böyle sahayı terk ediyorlar işte :A Kış uykusundalar aga şu an. :A Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte fevc fevc yuvalarından sahil kesimlerine vuracaklar kendilerini karetta karettalar gibi :A Malum onlar sever sahil kesimlerini :A Ulan ne tevriye yaptım bee :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
25 Kasım 2013
14,477
13,738
710
İstanbul
Yenilince böyle sahayı terk ediyorlar işte :A Kış uykusundalar aga şu an. :A Yaklaşan yerel seçimlerle birlikte fevc fevc yuvalarından sahil kesimlerine vuracaklar kendilerini karetta karettalar gibi :A Malum onlar sever sahil kesimlerini :A Ulan ne tevriye yaptım bee :A
Muhteşem bir tespit aga altına imzamı atarım. İktidar işini yapamıyor diyenler küçük bir anketin dahi sonucunu açıklayamıyorlar sonrada kalkıp maval okuyorlar çiğ [emoji4] sonrada hak, hukuk, adalet derler [emoji4] bunların adalet anlayışı kendilerine bir şey olunca ortaya atılıyor.

papuleoo

Tecrübeli Üye
25 Kasım 2013
14,477
13,738
710
İstanbul
O konuyu @mrt-06 yapıyor sanırım, ben hiç yapmadım ve usulü de bilmiyorum. :D
Anladım. İş ona kaldıysa bir daha ki seçim sonuçlarında istediği sonuçlar çıkana kadar bekleriz [emoji4]

Sonuçta bir tahmin yarışması o yapmıyorsa yapan birilerine verseniz diye sizi etiketledim. Siz yönetim olarak sonuçları hesaplasanız olmuyor mu? Hesaplama sistemi konuda vardır illa ki.