24 Eylül 2024 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18
  • This poll will close: .
Bahar'ın geç başlaması reytinglere olumsuz etki yapacak diye düşünüyordum ama aslanlar gibi dönmüş. 😄😄

Boşlukta at koşturan Bir Gece Masalı sağlam bi darbe almış. Yine de Total reytinglerini korumuş.

Ekranlara Bahar'ı getirmeye devam.

Bu 2+1 çok güçlü

TOTAL'de zirveyi kaybetti ama

Kasım ortası salının hali netleşir, iki dizi de başta senaryoları olmak üzere genel anlamda büyük sınav verecekler,
şimdilik yorum için erken...

Mekanın sahibi geri gelmiş
Daha gelmeden üzerimize toprak atanlara selam olsun yeni başlıyoruz
tam sizlik ortam
@Angelica @Dosi @Zeyno @RüzgarGülü @cookies @MasacRE

Son düzenleme:
Bir Gece Masalı düşmüş haliyle bile Total'de zirvede. Hikaye daha heyecanlı bir hal aldığında AB de olmasa bile ABC1'de zirveyi geri alabilir.

Sosyal medya balonunun yeni sezon ilk bölümü de meraktan izlenmşştir muhtemelen. Gelecek hafta düşer.

Asıl balonun kim olduğu bu sabah anlaşılmış.
Gelir gelmez zirveye yerleşen Bahar'a kocaman tebrikler. Sezonun gidişatıyla ilgili bazı senaryosal endişelerim yok değil ama sonraki haftalarda düşse bile zirvede kalacaktır çünkü Total dışında hiçbir kategoride yanına yaklaşabilen iş yok.

Bir Gece Masalı'nın tüm gruplarda ortalama 2 reyting kaybetmesine mi güleyim yoksa Total ve AB arasında dört reyting fark olmasına mı şaşırayım bilemedim ama en iyisi zirveyi büyüğüne bırakıp çekilmesini takdir edeyim.

Zor alır ABC'yi, BGM, Bahar'ın özetiyle yarışıyor orada.

Anlaşılan BGM ve Bahar kafa kafaya çarpışmaya çalışacak Mehmed'te arkadan onlardan bağımsız gelecek.

Reactions: AhmetBayram
Bahar haftaya düşmeye başlar komedi tarafı artmış buda seyirciyi iter ki itiyor yorumlarda izlemem diyen çoktu
Aslında dün iki rakip dizi de beğenilmemiş. Haftaya ikisi de düşer. Bahar bu sezon, son sezonu olur. ATV'deki dizi ise duruma göre değişir ama belli ki ağır TOTAL bir iş olacak. Bahar'ı izliyordum netten fakat ilk sezon sonuna doğru bıraktım çünkü çok saçmaladı maalesef.

Kirli Sepeti'nin dün akşam 22.30'da başlayan tekrarı Total'de 0,91 reyting ile 30, AB'de 0,35 reyting ile 79, ABC1'de 0,78 reyting ile 28. olmuş. AB diziden iyice elini ayağını çekmeye başladı umarım bu hafta daha da kötüye gitmez ve üç grupta da yükselebilir.

baharın saçmalayacağı ilk bölümden itibaren biliniyordu. orjinal senaryo bitince normal saçmalayacak. 3.sezonu görmesi zor.
Yok bu sezon biter
------

Yooo bir gece masalı çok güzeldi birçok kişi beğendi

Bahar iyi başlamış. Beklentiler yeni sezona daha düşük reytinglerle başlayacağı yönündeydi. Bundan sonra senaryonun kalitesine göre yükseliş mi yoksa azalış trendinde mi olacağı belli olur. "Yeni sezonda patlayacak' diyenlere inat 2 gruptaki açık ara birinciliğin için tebrikler Bahar 🌸

MasterChef rakiplerinin artmasıyla düşüş yaşıyor doğal olarak. Ama 3-4'lü reytinglerle devam ederek sezonu kapatacağını düşünüyorum.