24 Ekim 2021 Pazar Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
'Teşkilat' Total'de 1. olmayı sürdürürken 'Yargı' ciddi bir yükselişle AB ve ABC1 zirvesini kaptı!

screenshot-1-Kjff.jpg
4psyps.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yargı' uçuşunu sürdürüyor, yok böyle dizi... 2 reytingle başlayıp çift rakamlara kadar geldi. Çevremde herkes bu diziyi izliyor, herkes bu diziden bahsediyor. Kaliteli işlerin ilgi görmesi çok mutluluk verici. Kanal D & Ay Yapım ikilisini halkımız özlemiş, devamı da gelir umarım. Kocaman tebrikler tüm ekibe. :Z

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Yargı tebrikler, acaba yine aynı zamanda ama pazartesi başlasaydı acaba kaç alırdı?
Malum selçuklu ve üç kuruş kasıma kaldılar, bence yine bu sonuçlara yakın alırdı.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yargı resmen yargı dağıtmış. :Z AB birinciliğini 5. bölümde bekliyordum aslında ama katilin ortaya çıkmasından sonraki süreç hikaye anlamında daha çok merak edildiği için üstüne kata kata zirveye oturdu helal olsun. :Z Başta tutmaz diyenlerin sayısı çoktu ama o kadar harika bir iş ki karşılığını bulmasına çok sevindim. :bhr:

• Harika
Reactions: 12.Adam and cookies

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Yargı yargı dağıtıyor :Z Teşkilat denilen tuhaf diziyi geçtiğine çok sevindim harika ya :Z
------

Yargı resmen yargı dağıtmış. :Z AB birinciliğini 5. bölümde bekliyordum aslında ama katilin ortaya çıkmasından sonraki süreç hikaye anlamında daha çok merak edildiği için üstüne kata kata zirveye oturdu helal olsun. :Z Başta tutmaz diyenlerin sayısı çoktu ama o kadar harika bir iş ki karşılığını bulmasına çok sevindim. :bhr:
Darısı sedefin başına :A