23 Ocak 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    18

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne yapayım ya adamla Aşk-ı Memnu'culuk mu oynayayım. Hoş heyecanlı olurdu ama gelemem ben aynı anda başka biriyle birlikte olmasına. Midesizler alsın tepe tepe kullansın. :A Ben sadece beğenmekle yetinirim zaten Aytaç Şaşmaz'ım var. 😍
Çırpı bacakla aşk yaşamaktansa aşkı memnuculuk oynamak daha iyi değil mi:A Bihter midesiz miydi :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen benden daha yanıksın Alperen Duymaz'a hee. :A Bak sizin şirket diziyi sezon sonuna kadar devam ettirsin belki sende o süre zarfında yakınlaşma fırsatı bulursun. Değerlendir, bizi de haberdar et dedikodulardan hatta. :A

Bihter değil Behlül midesiz oluyor işte evli kadınla yattığı için. Hoş Bihter'de midesizdi babası yaşında adamla birlikte olduğu için. 🤮 Aşk-ı Memnu'da herkes midesizdi Nihal ve Matmazel'de dahil olmak üzere...
YAnıklıktan değil çalişanımı satıyorum sana:A Herkesin ağız tadı farklıdır:A Matmazelin nesi midesiz? bi türlü yiyememiş o kadar:F

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beğeniyorum zaten özellikle ilk bölümdeki yağmur sahnesi vs. dibim düştü zaten. 😍 Ama bu dizide açıkçası oyunculuk anlamında performansı bana yetersiz geldi. Aşkları çok geçmiyor, inandırıcılık sorunu var. :( Halbuki baya uyumlular da Ayça ile. Bir de o aşk ne ara başladı ne ara bitti de kız acısını çekiyor ilk bölümde. Konu aşk olunca ve hızlı geçistirilince güzel olmuyor. Yine de konusu güzel bence ve merak ettiriyor bir şekilde izlerken sonrasını. Erken bitmesini istemem ama bakalım artık gün değiştirir umarım...

O da çalıştığı evdeki evli patronuna yanık işte. :A Halit Ziya Uşaklıgil'in fantezi dünyası baya geniş, herkes herkese halleniyor kitapta, dizide. :A
Niahlin anası öldükten sonra alınmamişmıydı Matmazel?(b) :X Yani Adnan bey boşta:A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kendi çektiğin diziyi izlememişsin daha. :A Matmazel hep vardı, Nihal'in annesi ölüm döşeğinde ona emanet ediyor çocukları. Annesi de Nihal gibi saf işte kurda kuzuyu emanet ediyor. :A
Nihalin anası sanki 30 bölüm oynamiş gibi konuşma:F Ha öldükten sonra ha ölüm döşeği ne fark ediyor :F Kelime oyunu bu:A Ama yine de dokunmuyor matmazel:A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İşte zaten bakıcı var yani evin içinde. Matmazele güvendiği içinde emanet ediyor yani ölürken matmazel gelmiyor. Evli adama yanmak her türlü midesizliktir yahu. :A Dokunsa da dokunmasa da... Nesini savunuyorsun sen? :A
Dokunmuyorsa neden midesizlik olsun diyorum:F Platonik yaşamamişin yada mantiken seviyorsun :F Kalben sevsen ota da moka da konardı gönlün:A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
MD AB de Çukurovayı her hafta olduğu gibi 2 ye katlamış,Özeti bile Çukurovadan daha fazla izlenmiş..
Totalde Çukurova yükselmiş... Ama sonuç gecenin değişmeyen NET galibi Mucize Doktor :oley:

• Olmamış
Reactions: Forumdash