23 Mart 2015 Pazartesi ABD Reytingleri

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
50,154
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
thumbnail_1425411064.jpg

Amerika'da Pazartesi reytingleri belli oldu.

Artık sezonun sonlarına yaklaştığımız şu günlerde pek heyecan verici bir gelişme yaşanmadı.

The Following iki bölüm üst üste yayınlanınca 0.1 reytinglik bir yükseliş yakaladı.

The Night Shift 0.3 reyting birden yükselse de hala yetersiz.

2 Broke Girls ve Mike & Molly ikilisi düşüşlerde ama ikisi de yeni sezon onaylarını önceden aldığı için artık tehlikeli bir durum yok.

İşte günün reytingleri:

SaatKanalProgram18-49 Rating18-49 ShareToplam izleyici
8:00PMNBCThe Voice (8-10PM)3.31011.88
ABCDancing with the Stars (8-10PM)2713.7
CBS2 Broke Girls1.977.33
FOXThe Following1.243.89
CWThe Originals -R0.310.95
8:30PMCBSMike & Molly1.867.8
9:00PMCBSScorpion269.57
FOXThe Following1.233.72
CWJane the Virgin -R0.310.82
10:00PMCBSNCIS: LA1.659.25
NBCThe Night Shift1.655.78
ABCCastle1.448.2

@sokak sanati nın the fallafoş adlı dizisi 0. bilmem kaç bişey yükselmiş artık sittin sene yayından kalkmaz yandık :))
bakire jane in tekrarı @xemrexxx nin bamyası kadar reyting almış:) dahada beter olur umarım :))
@Çiğdem- in the orangutanı ile bakire jane kafa kafaya gidiyor yarışı atbaşı bitirecekler :))

@sokak sanati nın the fallafoş adlı dizisi 0. bilmem kaç bişey yükselmiş artık sittin sene yayından kalkmaz yandık :))
bakire jane in tekrarı @xemrexxx nin bamyası kadar reyting almış:) dahada beter olur umarım :))
@Çiğdem- in the orangutanı ile bakire jane kafa kafaya gidiyor yarışı atbaşı bitirecekler :))
the originalsın yeni bölümü değil bu cnm yeni bölümü 0,5 alıyor bu tekrar bölümü🙂🙂🙂

the originalsın yeni bölümü değil bu cnm yeni bölümü 0,5 alıyor bu tekrar bölümü🙂🙂🙂
yeni bölümün aldığı orandanda hayır yokmuş :) demekki empire senin the orginals gibi 50 diziyi üstüste koyup reytingleriyle tokatlar :))

yeni sezon onayını aldık ama çoktan :F:F:F
sizin CW kanalı sürümden kazanıyor kiloyla alıyor dizileri kiloyla satıyor her diziden üç beş kuruş kazansa bir kamyon dolusu diziden yine hayli bir para kazanır az maz demiyor ne çıkarsa bahtıma diyor ordan şanslısınız :))

pazartesileri bnm dizim scorpion 2 reyting ve üstü alıyor,2.sezon onayı da var oh mis:XX

ilk 2 bölümü izle3dim sadece o da bakmak için:F
benimde öyle bir bakma niyetim vardı sonra altyazı bir türlü gelmedi izleyemedim, şimdi düşünüyorum iyiki altyazısı gelmemiş reytinglerin cücük kadar olacağını tahmin etmemştim :)

benimde öyle bir bakma niyetim vardı sonra altyazı bir türlü gelmedi izleyemedim, şimdi düşünüyorum iyiki altyazısı gelmemiş reytinglerin cücük kadar olacağını tahmin etmemştim :)
cw ilk defa adam gibi ödül alan dizi bulmuş hemen bitirmez bence :F 2.sezon onayı davar:) zaten cw nin kalanı @Çiğdem- in fantezileri için var :))

Following biraz sıkıcı başladı zaten. Joe'da yok ilk bölümlerde. Joe dönsün bölümler heyecanlanır.:X