Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

tolgab

Emekli
Reaksiyon puanı
6,585
Puanı
560
Arka Sokaklar 15 temmuz'u anmış duyduğuma göre birinci olacağını tahmin ettim.

Kiralık Aşk'ta beklediğimden iyi başlamış tebrikler..

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
içerde ezilicek diyorsun yani :F
Yurtta bomba patlarsa oda

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arka Sokaklar 15 temmuz'u anmış duyduğuma göre birinci olacağını tahmin ettim.

Kiralık Aşk'ta beklediğimden iyi başlamış tebrikler..
Devamı var Hakan her halde bir operasyonda devletin ayağına bastı büyüteç haber nedir bence ekibin yaptığı uyuşturucu operasyonu devletin ayağına bastı hakanı oyüzden tutukladı organize yada organizenin ayağına bastılar

Son düzenleme:

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
Yurtta bomba patlarsa oda

Devamı var Hakan her halde bir operasyonda devletin ayağına bastı

kurtulacak hakan bir şekilde ama nasıl 410.bölüm yada sonraki bölüme sarkarsa ilerleyen bölümlerde öğreneceğiz

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Dün 3 diziyede biraz göz gezdirdim bu sezon hangisini izleyeyim diye.

Kaçın Kurası, Rengarenk'ten eser yok şekilde başlamış. Hikaye güzel amabir Rengarenk izleyicisi olarak eski karakterlerin akıbetini beklerdim. Kaldı ki Yiğit ile Sedef'in sahte evlilik olduğunu düşünüyordum bölüm öncesi.

Kiralık Aşk, O Hayat Benim'le beraber yeni sezon öncesi için en akıllı davranan yapım. Dizinin devam etmesi için yeni bir Kiralık Aşk yalanına ihtiyaç vardı. Koriş-Nöro ise yine aynı tatta. Reytingleri iyi gelmiş, tebrikler.

En büyük tebrik ise Arka Sokaklar'a, bende ana haber öncesi takip ederdim diziyi. Sürekli gün değiştirdiği için gününede pek alışkın değilim. :X Ancak yine aynı tatta,bıraktığım yerden.Nazike teyzeleri ayrıldı sanıyordum Aşk Yenidenden dolayı ama hala var sanırım Hüsnüyle tartışmaları falanda iyi :F Haftaya devam edeceğim dizi büyük ihtimal Arka Sokaklar olur. :X

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Dün 3 diziyede biraz göz gezdirdim bu sezon hangisini izleyeyim diye.

Kaçın Kurası, Rengarenk'ten eser yok şekilde başlamış. Hikaye güzel amabir Rengarenk izleyicisi olarak eski karakterlerin akıbetini beklerdim. Kaldı ki Yiğit ile Sedef'in sahte evlilik olduğunu düşünüyordum bölüm öncesi.

Kiralık Aşk, O Hayat Benim'le beraber yeni sezon öncesi için en akıllı davranan yapım. Dizinin devam etmesi için yeni bir Kiralık Aşk yalanına ihtiyaç vardı. Koriş-Nöro ise yine aynı tatta. Reytingleri iyi gelmiş, tebrikler.

En büyük tebrik ise Arka Sokaklar'a, bende ana haber öncesi takip ederdim diziyi. Sürekli gün değiştirdiği için gününede pek alışkın değilim. :X Ancak yine aynı tatta,bıraktığım yerden.Nazike teyzeleri ayrıldı sanıyordum Aşk Yenidenden dolayı ama hala var sanırım Hüsnüyle tartışmaları falanda iyi :F Haftaya devam edeceğim dizi büyük ihtimal Arka Sokaklar olur. :X
O zaten iki dizidede oynuyordu cuma olsaydı izin vermezdi

ömer karataş

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,483
Puanı
280
İçimden bir ses fethiye yapılan operasyonla alakası olabilir yada büyüteç haberde görünen operasyondan kaynaklı yada azminin ölümünden yada haşim koral

azminin adamı biriyle telefonla görüşüyordu suriyedeki o örgütün işi bence paralelcilerle işbirliği yapıyorlar büyük ihtimal darbeci albaydanda haberleri vardır

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
azminin adamı biriyle telefonla görüşüyordu suriyedeki o örgütün işi bence paralelcilerle işbirliği yapıyorlar büyük ihtimal darbeci albaydanda haberleri vardır
Komutan diyorlar şemo kaçtı Suriyeye ben sesini ona benzettim yada kerim bafralı ama o italyada adı her halde bellii nizamettin cevher şanlının ikiz kardeşi nail kırmızıgül

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Türkiye'nin aralıksız en uzun süre yayınlanan dizisi Arka Sokaklar reytinglere ambargo koymuş. @pompy bu başarının sırrını bize de anlat da örnek alalım :F :F

Kiralık Aşk gayet iyi başlamış ama ben Pamir Marden hariç yeni hikayeye pek ısınamadım :D Eğer kendini tekrar ederse sonu Kiraz Mevsimi ve Kocamın Ailesi gibi olur.

Bana Sevmeyi Anlat FOX'u idare edecek reyting ve sıralamalarda.

Kaçın Kurası neden başladı bilmiyorum ama bitişi de bu kadar hızlı olacak gibi görünüyor.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Türkiye'nin aralıksız en uzun süre yayınlanan dizisi Arka Sokaklar reytinglere ambargo koymuş. @pompy bu başarının sırrını bize de anlat da örnek alalım :F :F

Kiralık Aşk gayet iyi başlamış ama ben Pamir Marden hariç yeni hikayeye pek ısınamadım :D Eğer kendini tekrar ederse sonu Kiraz Mevsimi ve Kocamın Ailesi gibi olur.

Bana Sevmeyi Anlat FOX'u idare edecek reyting ve sıralamalarda.

Kaçın Kurası neden başladı bilmiyorum ama bitişi de bu kadar hızlı olacak gibi görünüyor.
Kaçın kurası rengarenkin yeni adı
Arka sokaklar yine iyi idare etti seyircisini hem muhalif kısmı hemde devlet tarafını 7.sezonki 287.Bölümündeki gibi Rıza Albaya aslan kesildi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash artık anca ergen dizileri karşısında iş yaparsınız ama halkın adamları rıza baba ve koriş gelince böyle düşersiniz:A

kiralık aşk beklediğimden iyi başlamış
arka sokaklar beklediğimden biraz düşük neticede bomba patlamış :A bu sezon fetö işleneceği için kolay kolay düşmez
Ahahaha ben de bu tarz yorum için gelmiştim :X Saol laf attiğin için:A

@Yiğitt sana mı demiştim yoksa bu @xemrexxx totoş oğluşumuza mı demiştim:X
Kara Sevda ve Bana Sevmeyi Anlat bemim onayım olmadan şirket içinde paraleller benden gizli yaptı o dizileri desteklemiyormuydum diye:F Hem de BSA geçenlerde yükseldiği zamanlardı(b) Neyse KS ve BSA (özellikle BSA çok kötü) baştan beridir ay yapım olduğuna inanamadiğim yapımlar o derece kalite düşükler:F

Yazık Serhat ve Selin'e yazık valla. NTC medya totallerin yapımcısı romantik komedi ama güldüren bi sahne yoktu bile:F