Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• MasterChef Türkiye | TV8

Oy: 0 0.0%
  • Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı (Yeni Dizi) | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.117547

reyting-sonuclari-23-aralik-p5Ce.jpg

reyting-son-2-jpg.117891

------

• Beğendim
Reactions: ozmoturk and STAR

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Bu aralar Cuma günleri izlediğim dizi yok. Kurtlar Vadisi'ni izlemeyi bıraktığımdan beri eskiden tam tersi, sadece Cumaları dizi izlerdim. Ertesi gün erken kalkmam gerekmiyor diye.

Bu durumu uzun zaman sonra ilk Mahkum için bozdum. Onu da GHBG için bıraktım sonra.

Özetle dizileri süresinin kısalması, genel izleyici 8 - 10, yetişkin 10 - 12 olarak günlük iki dizi olması lazım.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
dün ilk yarım saat barbaros hayreddin dizisine baktım. izlediğim en ucuz ve kötü çekilmiş dönem dizisi olabilirdi. çizgi filmsel grafikleri sanki trt çocuk için proje yapılmış izlenimi verdi bana. Gemilerin top atış sahnesi var. Oyuncular hiç hareket etmeden savaşı kazandı. Tarihi böyle basite indirgeyerek lekelemeye çalışmaktan öteye gidemez bu gibi diziler. Sinirlendim onu dile getirmek istedim. Reytingleri de ilk versiyonundan daha kısa süreceği anlamına gelmiş bence.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Diğer diziler her zamanki gibi gitmiş ama Barbaros Hayreddin'in yaşadığı hezimetten bahsetmemek olmaz. Tolgahan Sayışman'ın elini atıp da kurutmadığı bir şey var mı. :F

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Barbaros'u ben de izledim 1 saat kadar. Olmamış açık, net. O tarihi dizi izlenimini alamadım. Reytinglerden de uzun süreli bir iş olacağı çıkmıyor. TRT'de olduğu için belki haziran ayını görebilir.

Bir de Barbaros sürekli geçen seneki dizi ile karşılaştırma yapılacak. Bu kadro ile farklı bir dönemi yansıtan, farklı bir iş yapılabilirdi.

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can