22 Ocak 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
kurulusosman.jpg

Reyting sonuçları belli oldu!
Tüm gruplarda 'Kuruluş: Osman' zirvede!

#KuruluşOsman #Zemheri #DoğduğunEvKaderindir #BenimAdımMelek #AfiliAşk #AykutEnişte

screenshot-1-25SP.png

Kaynak: Medyafaresi
TİAK'ın aldığı karar nedeniyle tablolarda reyting oranları paylaşılmamaktadır.

Reytingler Fav10.png

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Tv bakamadım ama tahminim Kuruluş Osman lider kapatır geceyi...TV8 de ilk 5 i zorlar.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Zemheri çökmüş, zaten o ilk bölümden sonra tutma ihtimali yoktu. Show, ayyapımla arası bozulmasın diye kaç bölüm daha dayanabilecek acaba?

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Zemheri cidden Ay Yapımdan çıkmış bir işe benzemiyor. İzleyici 2ci bölümden kaçmış baya.
Ben hiç beğenmesem de, 5 falan alır diyordum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Zemheri' adına üzüldüm, üç grupta da +4 reytingi geçememiş. AB olur dediğim kategoride en düşük oranı almış. İkinci bölümden 50 dk özet vermek yanlış bir adım olmuş, reklam vermek de cabası... Umarım beklenen atağı yapabilir.

'Kuruluş Osman' üç grupta da gün birincisi olmuş ama reytingleri iyi değil, Diriliş Osman'la karşılaştırılamaz bile. AB grubunda 9 reytinge düşmüş, bu civarlarda gidip gelir tahminen.

'Afili Aşk' oranları epey kötü, Şubat'ta bitecek gibi görünüyor. Kanalı iyi idare etti zaten.

'Doğduğun Ev Kaderindir' güzel oranlar almış, TV8'i çok rahat sırtlar bu oranlara. Bence günün kazanan tek yapımı olmuş. :X

• Beğendim
Reactions: Klaus

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
Zemheri'de iki aşık arasında gidip gelen kasvetli bir senaryo var. Zerrin Tekindor, Şebnem Dönmez gibi cevherleri senarist kullanmıyor resmen hiç etkileri yok dizide yan karakterlerin. Entrika namına da bir şey yok. Üzüldüm açıkçası ALPEREN'i daha fazla izlemek istiyorum :bhr: :( :(

• Beğendim
Reactions: Klaus

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Zemheri'nin tanıtım fragmanları bir şey vaat etmiyordu zaten, bende bir izleme isteği uyandırmamıştı. Akıbeti Şahin Tepesi'ne benzeyecek gibi. Çukur'un hatrı da yetmeyebilir.

Alperen ve Ayça adına üzgünüm..

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Zemheri'nin ilk bölümü pek beğenilmemişti zaten ama tekrarları iyi gidince yükseleceğini düşünmüştüm. Ay Yapım Türkiye'nin en önemli şirketlerinden biri ama TV'de risk almaya korkup aynı hikayeleri tekrar tekrar ısıtmaya başladılar. Babil gibi alternatif işler üzerine oynamaya devam etmeleri lazım. Tabii bunun yanında 2. bölümden 50 dakika özet vermekle Show TV de göz göre göre sabote etmiş resmen. Kadroya yazık oldu.

Aykut Enişte niye bu kadar kötü gitmiş. Gişeden sonra TV'de de hak ettiği değeri göremedi. :( BKM'nin kalan filmleri bittikten sonra Jet Sosyete bu güne gelecek galiba.

Osman AB'de 10 reytingin altına düşmüş @Çiğdem burada olsaydı da şok geçirişini görseydik keşke. :A

• Beğendim
Reactions: offensive and Klaus