🟡🔴 Galatasaray - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️⭐️

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Muhtemel 11’de sadece Linnes mi Nagatomo mu o belli değil gibi, belki Marcao yerine Donk da olabilir ama sanmıyorum. Linnes ise daha formda Nagatomo’dan.

D5tw7jcX4AAMpZA

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Muhtemel 11’de sadece Linnes mi Nagatomo mu o belli değil gibi, belki Marcao yerine Donk da olabilir ama sanmıyorum. Linnes ise daha formda Nagatomo’dan.

D5tw7jcX4AAMpZA
Japonlar maçı izlemeye geliyor diye Linnes kesik yemez umarım. Adam hem tempo yapmamızı sağlıyor hem de çok çalışkan. Linnes'in enerjisine ihtiyacımız olacak :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bugün 30 milyon Galatasaray’lıya karşı 50 milyon Beşiktaş’lı var. Ne kadar Fenerlisi Trabzonlusu varsa hepsinin tek umudu Galatasaray’ın şampiyon olmaması. Biz tek siz hepiniz, hodri meydan...
Yine gereksiz ve saçma sapan gaza gelmişsin. :A Başakşehir dışında kim şampiyon olursa olsun çoğu insanın umrunda değil.

• Güldürdün

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Yalnız tamam winner kulübüz, Mayıs ayında şampiyonluk yarışındaysa bu takım size kupa vermez diyebiliyoruz da bunun en büyük sebebi Fernando Muslera'dır tartışmasız. Adam şampiyonluk kokusunu aldığında kaleyi öyle bir gole kapatıyor ki rakibin psikolojisini hepten bitiriyor bu durum. Dün Burak o golü atsa belki de maç bambaşka yere gidecekti ama inanılmaz bir refleksle topu kurtarıp, maçı kazanmamızı sağladı.

Her fırsatta gitsin diyenlere inat yine son haftalarda god modunu açarak dosta güven, düşmana korku vermeye devam eden aslan parçası, kedimiz. Hep böyle oynamaya devam et aslan parçası.. ????

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ufak da olsa stres var ve her geçen an giderek daha büyüyecek maça kadar...Ne de olsa telafisi olmayan ve bütün sezonunun emeğinin karşılığını bulacağı bir final. Onlara Samiyen’i dar edeceğiz ve 19 Mayıs’ı çifte bayram olarak bitireceğiz hayırlısıyla.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bana kalırsa gerekli ama gereğinden fazla masraflı ve günü kurtarmaya yönelik bir transfer gibi duruyor. En fazla 2 sezon idare eder, o bile şüpheli olası sakatlık durumları da devreye girerse. Hele imza parası... Şu takımı gençleştirerek kaliteleştirmek işi çok zor olmamalı. Beşiktaş bunu yapamadı, takımı gençleştiremediği için 2 sene üst üste şampiyon olmasına rağmen çöküşe geçti. Galatasaray’ın hedefi olan 5 sene üst üste şampiyonluk için bu sene kismi gençleştirme şart.

@MasacRE @Maskeli Fedai @DarkLegenD @Danger UA! @MEnes @Sherlock

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bana kalırsa gerekli ama gereğinden fazla masraflı ve günü kurtarmaya yönelik bir transfer gibi duruyor. En fazla 2 sezon idare eder, o bile şüpheli olası sakatlık durumları da devreye girerse. Hele imza parası... Şu takımı gençleştirerek kaliteleştirmek işi çok zor olmamalı. Beşiktaş bunu yapamadı, takımı gençleştiremediği için 2 sene üst üste şampiyon olmasına rağmen çöküşe geçti. Galatasaray’ın hedefi olan 5 sene üst üste şampiyonluk için bu sene kismi gençleştirme şart.

Bence iyi transfer. Premier Lig'in en kötü takımında bile cayır cayır top oynadı. Süper Lig'de en az 15 gole katkı yapar. Tüm transferler 20 yaşında olmak zorunda değil birkaç tane de işi bilen tecrübeli futbolcu koyabilirsin.

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Bence iyi transfer ve katkı sağlar. Hem Beşiktaş maçlarında da bize bi' kıyak geçer ve 6 puan cepte olur. :bhr: :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Babel sağlam adam ya. Çok da istikrarlı bir futbolcu. Uzun vadeli bir gelecek olmaz tabi gelmiş 32 yaşına ama böyle adamları yakaladın mı da almak lazım. Konuşulan para da öyle çok yüksek bir miktar değil zaten kimlere ne paralar saçıldığını düşününce.