22-28 Haziran 2020 | Fav10 Haftanın Üyeleri

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Haftanın En Çok Konu Açanları

Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Haftanın En Çok Hit Kazananları

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ben bu listede 2 kişi tebrik ediyorum...

@slhttnmtl ve @Gerekli24

Çünkü forumun 200 asırdır yerleşik yapısı içinde yeni yüzler okadar değerli ki..

Sizin gibi Yeni Mavilerin varlığı,etkinliği ve aktifliği ilerisi için çok önemli..

7 aydır forumdayım ve daima bunu savundum.

İkinizide tebrik ediyorum.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

@slhttnmtl ve @Gerekli24

Çünkü forumun 200 asırdır yerleşik yapısı içinde yeni yüzler okadar değerli ki..

Sizin gibi Yeni Mavilerin varlığı,etkinliği ve aktifliği ilerisi için çok önemli..

Ben ilk zamanlarımda hiç mesaj yazmamıştım hatta eylülde gelip aralıkta ilk mesajımı yazdım bu forumda da o kadar uzun süredir yerleşik olan kişiler varken ilk 5 e girmek gurur duyucu 512 mesajda da en büyük katkıda bulunan @Emre Ozansoy a çok tesekkür ediyorum sadece fazla mesajlaştığı için değil beni bu zamanlara kadar takan birisi olmazken cidden beni takıp zekvinin çoğunun ortak olduğu beni bulduğu için :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060

@slhttnmtl ve @Gerekli24

Bu arada pardon şimdi aklıma geldi :A çok teşekkürler

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

@slhttnmtl ve @Gerekli24

Kesinlikle abi, ben de katılıyorum. :Z

Tebrikler @slhttnmtl @Gerekli24 :bhr:
Çok teşekkürler :bhr:. Kesinlikle aktif olmaya çalışacağım. Bir sonraki yıl YKS'ye gireceğim ancak pek bir aktivitem yok. Forumu zaten bayadır takip ediyordum. Tek pişmanlığım bu forma geç girip sizinle daha önce sohbet edememek (özellikle vadi)

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çok teşekkürler :bhr:. Kesinlikle aktif olmaya çalışacağım. Bir sonraki yıl YKS'ye gireceğim ancak pek bir aktivitem yok. Forumu zaten bayadır takip ediyordum. Tek pişmanlığım bu forma geç girip sizinle daha önce sohbet edememek (özellikle vadi)
Ben de aynı şekilde bazı aktif kişilerden erken gelip mesaj yazmadım bu arada ikimize ve diğer herkese tebrikler :bhr:

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben ilk zamanlarımda hiç mesaj yazmamıştım hatta eylülde gelip aralıkta ilk mesajımı yazdım bu forumda da o kadar uzun süredir yerleşik olan kişiler varken ilk 5 e girmek gurur duyucu 512 mesajda da en büyük katkıda bulunan @Emre Ozansoy a çok tesekkür ediyorum sadece fazla mesajlaştığı için değil beni bu zamanlara kadar takan birisi olmazken cidden beni takıp zekvinin çoğunun ortak olduğu beni bulduğu için :bhr:

İlk üye olduğum zamanlar da beni kimse takmıyordu, hala daha takan olduğunu düşünmüyorum ama. :A Neyse, asıl ben sana teşekkür ederim. Sayende çenem açıldı son haftalarda. :F Ortak noktamızın fazla olması da etkili oldu tabi..

• Harika
Reactions: slhttnmtl

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk üye olduğum zamanlar da beni kimse takmıyordu, hala daha takan olduğunu düşünmüyorum ama. :A Neyse, asıl ben sana teşekkür ederim. Sayende çenem açıldı son haftalarda. :F Ortak noktamızın fazla olması da etkili oldu tabi..
Ben takıyorum :A hatta en çok mesajı senin konulara yazmışımdır.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben takıyorum :A hatta en çok mesajı senin konulara yazmışımdır.

2017'de üye olmuştum, 2019 sonrasında aktif olmuştum ben. :A Pek fazla takan yoktu, ama yüklenenler fazlaydı hala daha fazlalar. :F Şimdi az çok konulara mesaj atanlar var, konuştuklarım var. Onlardan biri de sensin, bunun için de ayrıca teşekkür ederim. :bhr:

• Harika
Reactions: Gerekli24