22 Şubat 2020 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    18

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Survivor Totalde 6,04 ile DÖRDÜNCÜ.
AB grubunda 6,11 ile 1. BİRİNCİ
ABC-1 grubunda 6,75 ile İKİNCİ (Haberleri saymazsan 1.) olmuştur.

@phoebebuffay Neye dayanarak 1. olamıyor diye yazdığını merak ettim açıkçası?

Açılışındaki 10 ratingleri yakalayamaz ama bandı belli oldu; aldığı 6 rating bile "Ohhhhh beeee düştü;çakılıyor;kurtuluyoruz" desenizde 6 RATİNGDE Günü ENÇOK İZLENEN Yapımı oluyor. O zaman KYA ve ZMRD kendini assın mı???????????

İstediğiniz kadar oranlara Survivoru kötüleme gözü ile bakın...Ama her gün ilk 5 de göreceksiniz Survivoru.

• Beğendim
Reactions: alperuz

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Zümrüdüanka güzel gitmiş. :A

Afili Aşk ufak ufak yükselmiş gibi ama daha fazla zorlamasınlar. Altın Kelebek’te Romantik Komedi ödüllerini aldıktan sonra final yapar büyük ihtimalle.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060

Açılışındaki 10 ratingleri yakalayamaz ama bandı belli oldu; aldığı 6 rating bile "Ohhhhh beeee düştü;çakılıyor;kurtuluyoruz" desenizde 6 RATİNGDE Günü ENÇOK İZLENEN Yapımı oluyor. O zaman KYA ve ZMRD kendini assın mı???????????

İstediğiniz kadar oranlara Survivoru kötüleme gözü ile bakın...Ama her gün ilk 5 de göreceksiniz Survivoru.
Eskiden haftasonu her zaman zirvede, haftaiçi en kötü 3. oluyordu, çıtayı düşürdük ama kabul etmek gerek...

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Eskiden haftasonu her zaman zirvede, haftaiçi en kötü 3. oluyordu, çıtayı düşürdük ama kabul etmek gerek...
1 Haftada kabul ettiysen kararına saygı duyarım arkadaşım.
Sizin Berbat dediniz 6 ratingle AB ve ABC1 de 1. oluyor.
Adam 1. olmuş... Daha ne yapsın?
Beşiktaş ve Trabzon maçınıda unutma lütfen.
Neyseki bu akşam derbi 19:00 da ve Acun özet işin ayarlayıp 9 a sarkıtmalı yeni yayını.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
1 Haftada kabul ettiysen kararına saygı duyarım arkadaşım.
Sizin Berbat dediniz 6 ratingle AB ve ABC1 de 1. oluyor.
Adam 1. olmuş... Daha ne yapsın?
Beşiktaş ve Trabzon maçınıda unutma lütfen.
Neyseki bu akşam derbi 19:00 da ve Acun özet işin ayarlayıp 9 a sarkıtmalı yeni yayını.
Bende Survivor'u izliyorum ve yüksek almasını isterim bilmiyorsun sanki ama geçen yıllar haftasonu 8-9, haftaiçi 7-8 alan program şimdi bu oranları alıyorsa bazı şeyleri görmek ve kabul etmek gerek ne kadar sevsek te, haftasonu açık ara zirvede olan program 4. olmuş total'de ne kadar pohpolayacaksın daha?

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Kuzey Yıldızı biraz etkilenmiş ama bence yükselir yeniden.
Survivor hafta sonu normal olarak 6+ almış. Bugün pazar 7 falan alır gibi.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559

Survivor maliyetli bir yarışma. 5-6 reytinge memnun olmuyordur Acun emin ol.
3-4 sezon öncesine kadar en kral günde bile lider olan 8-9 reytingten aşağıya inmeyen yarışma şimdi haftasonu bile 6 reytingle zirveden uzak bir sonuç alıyor ama sen övmeye devam et :)
Pazartesi günü 4 reytinge düşerse şaşırmam.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
1582456247038.png

Buda Sosyal Medya ratingleridir.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Şimdi herkes geçmiş yıllardaki oranlara göre kıyaslama yapmış.
Bu yarışma 6 ile 1. oluyorsa o zaman diğer programlar ne yapmalı sizce?
Hepsi kepenk mi kapasın?

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Hepsi kepenk mi kapasın?
Bir dizi veya programı diğer yapımlarla değil geçmiş sezonlardaki oranlarlarıyla kıyaslamalıyız , eğer Survivor haftada 3 veya 4 gün olursa bir bölümü 3 saat yerine 2 saat sürse daha doğru bir reklam stratejisi olsa emin ol haftasonu en az 9 alırdı, Star'da olduğu zamanlarda gibi.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Hepsi kepenk mi kapasın?
Rakipleri kuzey yıldızı ve zümrüdüanka gibi düşük bütçeli iddiasız dizilerse ve survivor totalde bu programlara bile rakip olamıyorsa evet kepenkleri kapatsın.
Haftaiçi 6 reyting alsa evet yine fena değil ama bomboş bir günde survivor gibi maliyetli bir yarışmanın 6 reyting alması başarısızlıktır. Ki sürekli düşüyor, haftaya 6 bile alamaz belki. Ama neyse sen savunmaya devam et, ben diyeceklerimi dedim. Daha fazla uzatmayacağım.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kuzey Yıldızı'nın düşüş yaşamış, Zümrüdüanka'ya ABC1'de geçilmiş. Umarım eski reytinglerine kavuşur. Survivor fena gitmemiş aslında, sanki 2-3 reyting almış gibi gömmüş herkes :A :A Afili Aşk geçen haftaya göre ufacık bir artış yaşamış ama bence hala yeterli bir reyting değil, sezon sonunu göreceğini pek zannetmiyorum.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Geçen Haftaya bugün KY 2.5 Rating yitirmiş... Derbi maç ve belkide Survivora seyirci kaptırdığı ortada.
Ben sizlerin mantıkla bakamıyorum kusura bakmayın.
Ben geçen sene 10 tl ile aldıklarımı bu sene yanından geçemiyorum.

Geçen sene 8 -10 rating alıyordu şimdi 5-7 düştü;Kepenk kapasın denmesi bana aşırı komik geliyor kusura bakmayın.
Bu konuda istediğiniz kadar veriler sunun...Benim düşüncemde bu şekilde olacaktır.

Bu arada birtek dikkat ettimde Survivora Bu yorumlar geliyor.
Düştüğünde yada izlenmediğinde neredeyse zil takıp oynayacak insanlar var.
Yığınla gerekli gereksiz diziler var..çoğunun ne olduğunu bile bilmiyorum. soluksuz yorumlar yapıyorsunuz,profil resimlerinize koyuyorsunz.
Herneyse zevkler ve renkle konusu; sanırım tartışıldığı zaman sonu gelmeyen bir konu olacaktır.
Survivor ratingleri düştüğünde mutluluk duyuyorsanız zaten hayat felsefenizide sorgulamanız lazım.

Hepinize iyi seyirler;
İyi forumlar.

• Harika
Reactions: alperuz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Survivor yine harika oranlar almış, dün derbi vardı ve aşırı heyecanlı bir maçtı. Haliyle oranları etkilemiş, bugün de FB-GS derbisi var. Oranlar yine çok parlak gelmeyebilir. Ek olarak insanlar sadece 20.00-22.00 arası maçı düşünmesin, maçtan sonra iki saat yorumlarını dinliyoruz. Haliyle o gün tamamen gidiyor, kimse Survivor düşünmez. Ona rağmen çok iyi oranlar almış, derbi olmasaydı +8 alırdı her türlü. :X

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Kuzey Yıldızı ve ZümrüdüAnka Survivor'a rağmen iyi gitmişler.

Afili Aşk bu şekilde giderse 39'u görür belki.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Survivor yine harika oranlar almış, dün derbi vardı ve aşırı heyecanlı bir maçtı. Haliyle oranları etkilemiş, bugün de FB-GS derbisi var. Oranlar yine çok parlak gelmeyebilir. Ek olarak insanlar sadece 20.00-22.00 arası maçı düşünmesin, maçtan sonra iki saat yorumlarını dinliyoruz. Haliyle o gün tamamen gidiyor, kimse Survivor düşünmez. Ona rağmen çok iyi oranlar almış, derbi olmasaydı +8 alırdı her türlü. :X
O zaman hiç bir zaman parlak gelmeyecek çünkü her haftasonu maç olacak. :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt