22 Şubat 2021 Pazartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Yasak Elma'dan daha yüksek reytingler bekliyordum.
Dün 1.olan Survivor bugün 14.sıraya düşmüş. Aşırı dalgalı bir şekilde ilerliyor, eskiden böyle olmazdı.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Ben kanald'nin yerinde olsam camdaki kız'ı eylüle bekletir Çukur'un bitmesini beklerdim.

Ha ama show tv&ay yapım yine pazartesi ittifakı yapıp, aynı İçerde-Çukur planı gibi Çukur'un finalinden sonra yeni sezona benzer kadro benzer tarz bir ptesi işi hazırlıyorlarsa onu bilemem...

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Maraşlı- dijital dizisi olmalıydı senaryosu çok iyi ama 120-50dak için bir senaryo değil, diziyi ne 12 yaşında gençler izler ne de 60+ yaşında olanlar çünkü dizi'nin senaryosu öyle insanları çok dikkatli izlemeye çağırıyor ama bu zamanlar öyle seyirci zor bulunur.Bunun gibi Halka dizisi vardı o harcandı umarım bu harcanmaz ve iyi reytinglerle yoluna devam eder.

Çukur-berbat bölümlerle devam ediyor ama son bölümler olduğu için Total'de hala yükselmeye devam edebilir.

Yasak Elma-günün en eğlenceli dizisi dram ve aksiyon izlemek istemeyen herkes bu diziye yöneliyor,reytingleri korumaya devam eder.

Uyanış-her zaman dediğim gibi kitlesi sabit ve zirveyi bırakmaz artık.

• Harika

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,990
Puanı
310
Çukur-berbat bölümlerle devam ediyor ama son bölümler olduğu için Total'de hala yükselmeye devam edebilir.
Çukur bir geçiş dönemi yaşıyor (final hikayesine geçiş) bu sebeple 2-3 haftadır sıkıcı ve durgun, başrol yamaç’ın yaşadıkları vb. ona travma yaşattı ve pasifti bu sebeple.
Ama dünkü bölüm öyle bitti ki temponun başlayacağının habercisiydi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dün biraz Çukur bakmıştım yine çok boş sahneler vardı ama som bölümlere göre daha iyiydi galiba

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Sefirin Kızı baya düştü, yakında final haberi gelir gibi duruyor.

Maraşlı güzel bir dizi ama zor bir günde olduğu ve aynı kitlede rakipleri olduğu için fazla yükselemedi.

Yasak Elma çok iyi gidiyor.

Survivor'ın oranları acaba Acun'u memnun ediyor mu?

• Beğendim

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Çukur bir geçiş dönemi yaşıyor (final hikayesine geçiş) bu sebeple 2-3 haftadır sıkıcı ve durgun, başrol yamaç’ın yaşadıkları vb. ona travma yaşattı ve pasifti bu sebeple.
Ama dünkü bölüm öyle bitti ki temponun başlayacağının habercisiydi.
Ama artık saçma oldu her sezon Yamaç bir travma yaşıyor,başka yollarla da Yamaç çukurdan ayrılabilirdi. Son bölümler olduğu için diziyi yine izlemeye başladım ama sahnelerin çoğunu atlatıyorum umarım gelecek bölümler daha iyi olur.