21-27 Ocak 2019 Haftanın En Çok Mesaj Yazanları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahh ahh aşıklar kavuştu sonunda :bhr::bhr::bhr: @Forumdash @Harunnn60 @eskici @serhatt @xemrexxx @Maskeli Fedai @xBUGRAx
7@Forumdash179
8@eskici176

7195789_orig.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Bu hafta mesaj sayıma işleyen 40 küsür, enler sayacına işleyen 80 küsür olmuş. Fazla atmamış gibi :A @MEnes @MasacRE- (MasacRE-, güldürü listesindeki etiketin olmamıştı. Git bak :A)
Şunuda şuraya bırakayım. Haftaya kiyaslama yapayım son kez :F fazla göze batmayayım :A (2 mesaj bu pazartesinin mesajı :A)
Ekli dosyayı görüntüle 64250
Bu hafta mesaj sayısına işleyen 48, enler listesi sayacına işleyen 87 mesaj olmuş. Geçen hafta dediğim gibi noktalıyorum kıyaslama işini :A @MEnes @MasacRE-
geçen hafta:
20190121_074134.png

Bu hafta:A :
20190130_043232.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben eskisi gibi değilim yalnız. Şu tayfadan anca 5. olurum :A Hafta sonları katılırım aranıza. Oldukça yoğun olma durumum var :D
Şuan bile ilk 20 zor giriyorum ama forumun durgunluğuna bakınca ilk 10'da olurum :A
Benim öyle dediğime bakma zaten, ben de fazla yazmam. Bana kalsa izlemeyecektim bu yıl da, rahat edemedim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Benim öyle dediğime bakma zaten, ben de fazla yazmam. Bana kalsa izlemeyecektim bu yıl da, rahat edemedim. :A
Bende izlemeyecektimde işte Türkiye- Yunanistan olunca ve ilk Survivor maceram yine Yunanlılarla olan mücadele ile başlamış olduğundan dolayı bakmak şart oldu :A ama genelde dokunulmazlık olduğu zamanlar bakarım. Diğerleride ara sıra olur elbet :D
Ben ona kol kola olmak diyorum her zaman :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bende izlemeyecektimde işte Türkiye- Yunanistan olunca ve ilk Survivor maceram yine Yunanlılarla olan mücadele ile başlamış olduğundan dolayı bakmak şart oldu :A ama genelde dokunulmazlık olduğu zamanlar bakarım. Diğerleride ara sıra olur elbet :D

Ben her gün izliyorum öyle olunca, işlerimi erken halledip hayatımı Survivor'a göre düzenlemenin vakti geldi sanırım. Yıllardır aynı düzen. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben her gün izliyorum öyle olunca, işlerimi erken halledip hayatımı Survivor'a göre düzenlemenin vakti geldi sanırım. Yıllardır aynı düzen. :F
Her sene izlemem deyip izliyorum ama bu sene gerçekten kendime çeki düzen vermeliyim. Ailem ve çevrem bana sinir olmaya başladı :A Misafirliğe gitsem Survivor açın diyordum. Tr tatilinde bile akrabalar bana kızardı :A Bu sene az ve öz olacak inşallah :A

Ya bu Survivor konusuna nasıl ulaşıyorduk biz? Arama falan da çalışmıyor şimdi :A
Google amca ne güne duruyor? :A Survivor Fav10 yaz işlem tamam :A
https://fav10.net/forum/forums/survivor.593/

@Yiğitt yine tek konu olsun. Zaten zamanla kaçıyor diğer üyeler, biz kemik kadro kaliyoruz genelde :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Her sene izlemem deyip izliyorum ama bu sene gerçekten kendime çeki düzen vermeliyim. Ailem ve çevrem bana sinir olmaya başladı :A Misafirliğe gitsem Survivor açın diyordum. Tr tatilinde bile akrabalar bana kızardı :A Bu sene az ve öz olacak inşallah :A

@Yiğitt yine tek konu olsun. Zaten zamanla kaçıyor diğer üyeler, biz kemik kadro kaliyoruz genelde :A
Evet mantıklı :A Neyse bu sayfayı yer imlerine ekledim, oradan açarım direk daha pratik :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet mantıklı :A Neyse bu sayfayı yer imlerine ekledim, oradan açarım direk daha pratik :A

Konuyu oraya değil de Yerli Dizi & Programlar başlığına açarız, kimseyi yormayız. Çoğu kişi geçen yıl bulamıyordu konuyu ben de dahil. Yiğit gelecek, dertler bitecek. :bhr: :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Öyle de diyebiliriz :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059