2021 Reyting Tahminleri Yarışması - 1. Sezon | Yarı Final

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Elendikten sonra umrum dışı oldu, kazananı merak ediyorum onda etiket isterim. :A
Ah geçen seneden tek kişi kaldı, finale kadar ne güzel yarışmıştık. :A

Orada toplu olandan atarım zaten, bir tane neredeyse gelmiş geçmiş tüm üyelerin olduğu vardı, onu bulursam onu kullanırım. Olmadı klasik reyting listesi ama hepsinde sen varsın sonuçta. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,001
Puanı
610
YARI FİNAL İKİNCİ AŞAMA İLK GÜN SONUÇLARI BELLİ OLDU ve PAZAR GÜNÜ TAHMİN LİSTESİ YAYINLANDI!

Genel olarak yarışmacıların yakın puanlar aldığı bu günde @batuhankaralar 91 puanla birinci olarak finale çıkma ihtimalinin çok yüksek olduğunu gösterdi.

Bu arada haftaya sınavlarım başlıyor ve tahminler hiç yoktan 1 saatimi alıyor. Rica etsem final haftasına -kesin bir şey diyemem ama- 15 Kasım'da başlayabilir miyiz? Daha çok yapım da görmüş oluruz.
Şimdi sadece cumartesi ve pazarın toplamından mı yoksa önceki günlerinkiyle birlikte mi toplanıp değerlendirilecek.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,001
Puanı
610
Yalnız ben en yüksek 2. Toplam puanı almışım ama finale çıkamamışım. 😁

Neyse finale çıkan arkadaşları tebrik ederim. @phoebebuffay @Özgür bekleyin geliyorum. Final koltuğunda bana yer açın lütfen.😁😆

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ah geçen seneden tek kişi kaldı, finale kadar ne güzel yarışmıştık. :A

Orada toplu olandan atarım zaten, bir tane neredeyse gelmiş geçmiş tüm üyelerin olduğu vardı, onu bulursam onu kullanırım. Olmadı klasik reyting listesi ama hepsinde sen varsın sonuçta. :A
Benden kurtuluş yok hiçbir zaman. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl