2020'nin En Çok İzlenen Kanalı ''KANAL D'' Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1610014517212.png

Yayınladığı dizi ve programlarla büyük ses getiren Kanal D, zirvenin sahibi oldu!

2020 yılında da yayınladığı dizilerle ve programlarla büyük ses getiren ve reytinglerde büyük başarı sağlayan Kanal D, Xsights Araştırma’nın Marketing Türkiye için gerçekleştirdiği 2020’nin En Beğenilen Dizileri Araştırması’na göre en çok izlenen TV kanalı %60 ile Kanal D oldu. Kanal D'yi ise %54 ile FOX TV, ardından %50 ile Show TV izledi. İşte o sıralama:
1610014353896.png

Düzenli olarak takip edilen diziler araştırmasında ise TRT1'in reyting rekortmeni dizisi ''Masumlar Apartmanı'' zirvede yer aldı. İkinci sırada ise Kanal D'nin büyük ilgiyle izlenilen yapımı ''Sadakatsiz'' yer aldı. Listenin tamamı ise şu şekilde:
1610014438936.png

Marketing Türkiye için Xsights Araştırma ve Danışmanlık’ın gerçekleştirdiği “2020’nin En Beğenilen Dizileri” araştırmasının tamamına ise şu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.xsights.co.uk/tr/2020nin-en-begenilen-dizileri-9835/

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sonuçlara şaşıran yoktur sanırım, hepimiz hemfikiriz diye düşünüyorum Kanal D'nin zirvede yer almasına. Reyting ölçümlerinden ziyade halkın hangi kanalı izleyip zirveye koyduğu bir araştırmayı daha önemli buluyorum. Tebrikler Kanal D'ye, 2021'de bu %60 oran daha da yükselerek zirvenin sahibi olmaya devam edecek gibi görünüyor. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Sonuçlara şaşıran yoktur sanırım, hepimiz hemfikiriz diye düşünüyorum Kanal D'nin zirvede yer almasına. Reyting ölçümlerinden ziyade halkın hangi kanalı izleyip zirveye koyduğu bir araştırmayı daha önemli buluyorum. Tebrikler Kanal D'ye, 2021'de bu %60 oran daha da yükselerek zirvenin sahibi olmaya devam edecek gibi görünüyor. :X
Günün fıkrası :A

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Oldukça şaşırtıcı buldum. Şu an en kötü dönemlerinden birini geçiriyorken bu sonuç fazlasıyla şaşırtıcı.

• Olmamış

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Başlıkla içeriğin alakası yok. :A İçerikte beğenilen diyor belli bir ankete göre, başlıkta izlenen diyor. Değişmesini talep ediyorum objektif yönetimimizden. :A @Aserat

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt and Aserat

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başlıkla içeriğin alakası yok. :A İçerikte beğenilen diyor belli bir ankete göre, başlıkta izlenen diyor. Değişmesini talep ediyorum objektif yönetimimizden. :A @Aserat
Konu içeriğini okumadan yorum yapıyorsun yine, işine geldiği gibi anlamak lügatın olmuş senin. :A Anket sadece bunu kapsamıyor, içeriğinde birçok araştırma yapılmış..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Konu içeriğini okumadan yorum yapıyorsun yine, işine geldiği gibi anlamak lügatın olmuş senin. :A Anket sadece bunu kapsamıyor, içeriğinde birçok araştırma yapılmış..
Bir avukat olarak bu araştırmaların gerçekten izlenmeyi verdiğini düşünüyorsan seni Metin Feyzioğlu'na havale ediyorum. :A

İZLENME reyting ölçümlerine göre olabilir veya internet ölçümlerine göre.. ANKETE göre değil. :A

• Olmamış

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir avukat olarak bu araştırmaların gerçekten izlenmeyi verdiğini düşünüyorsan seni Metin Feyzioğlu'na havale ediyorum. :A

İZLENME reyting ölçümlerine göre olabilir veya internet ölçümlerine göre.. ANKETE göre değil. :A
İnançlarımızın sorgulanamayacağını düşünüyorum, inancım bu benim. Kimse karışamaz. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bunu Twitter'da görünce bakalım konusunu kim açacak diye bekledim :A
ATV ve FOX'un zirve konularını da bekliyorum :A hatta TRT1

• İlginç

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sen eskisi gibi konu açmıyorsun, ondan belki başkası açar dedim :A içeriği beni tatmin etseydi belki açardım :A (gerçi bu ara üşengeç modundayım)
Normalde üşeniyorum da konu başlığını atmak ve içeriğini oluşturmak çok zevkli geldi, böyle bir haberi kaçıramazdım. :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
ATV,SHOW şimdi de KANAL D sırada FOX,TV 8, ve TRT 1 var bakalım onlar hangi dalda en çok izlenilen oldu.

Ama en objektif paylaşımı ATV yaptı çünkü orda yazıyordu ki TOTAL yani bütün gruplarda en çok izlenilen kanal ATV diye. Şimdi reytinglere baktığımız zaman TOTAL de ATV ezip geçiyor son zamanlarda Esra Erol bile 6-7 reyting alıyor TOTALde,Müge Anlı her yıl 5 üstünde, haftada en çok izlenilen diziler arasında 3 ATV dizisi var.
Diğerleri daha çok sosyal medya anketleri gibi,öyle bakarsak Türkiyede en çok izlenilen dizi Sen Çal Kapımı olurdu.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Şaşırtıcı buldum ben bu araştırmaya güvenilmez diye düşünüyorum :D

• Olmamış