Olimpiyatlar - Genel Yorum Konusu 🤾🏊🤸

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Biraz düştü performansı İtalyanların. Egonu da hatalar falan yaptı baya bu ara.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu set gitti gibi artık. Son puanlarda iyice düştük oyundan.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Maalesef kaybettik. Çin maçından sonra çok daha motive bir takım görürüz sandım ama Ebrar ve Hande bugün neredeyse yokları oynadı. Zaten Ebrar'ın olayı bu ya iyi günündeyse çok iyi, değilse çok kötü. İstikrar yok gözlemlediğim kadarıyla. Çin maçında fırtınalar estiren iki ismin zaten yokları oynaması, arka arkaya hatalar yapılması ve Egonu'nun iyi olmasıyla maçı kaybettik ama yine de ilk 2 setiyle çekişmeli bir maç oldu. Son set zaten bayağı düştü takım.

Bugünün yıldızı kesinlikle Zehra Güneş'ti. ABD maçından da pek umudum yok çünkü çok iyiler ama en azından iyi bir maç olur umarım.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Maalesef kaybettik. Çin maçından sonra çok daha motive bir takım görürüz sandım ama Ebrar ve Hande bugün neredeyse yokları oynadı. Zaten Ebrar'ın olayı bu ya iyi günündeyse çok iyi değilse çok kötü. İstikrar yok gözlemlediğim kadarıyla. Çin maçında fırtınalar estiren iki ismin zaten yokları oynaması, arka arkaya hatalar yapılması ve Egonu'nun iyi olmasıyla maçı kaybettik ama yine de ilk 2 setiyle çekişmeli bir maç oldu. Son set zaten bayağı düştü takım.

Bugünün yıldızı kesinlikle Zehra Güneş'ti. ABD maçından da pek umudum yok çünkü çok iyiler ama en azından iyi bir maç olur umarım.

Kesinlikle katılıyorum, Ebrar ve Meryem pozisyonlarında dünyanın en iyilerinden olabilecek isimler ama maalesef ikisi de çok istikrarsız.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Özgür

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
IMG_1663.jpg

IMG_1664.jpg

• Beğendim
Reactions: The_Erinch