Olimpiyatlar - Genel Yorum Konusu 🤾🏊🤸

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,664
Puanı
560
Çeyrek Finalde Rakibimiz Güney Kore oldu! 🇹🇷💪🏻

231420007_105895985059054_9162568873655959782_n.jpg

Çeyrek Final Maçımız 4 Ağustos Çarşamba 03.00 ⏰

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Kılpayıyla 3-2 yenildik maalesef. :( Yine de çok iyi bir takım ve mücadeleler izledik madalya gelmese bile yaşattıkları seyir keyfi, heyecan ve sevinç için Filenin Sultanları'na ne kadar teşekkür etsek az. Kısmetse 2024'e artık ne diyelim. :(

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Hepsinin emeğine sağlık, çeyrek final yaşadık.. Yarı final kıyısından döndük.. 5.set çok heyecanlı geçti... Ama 3 2 kaybettik... Yüreğinize Sağlık Filenin Sultanları ❣️🙏

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Kılpayıyla 3-2 yenildik maalesef. :( Yine de çok iyi bir takım ve mücadeleler izledik madalya gelmese bile yaşattıkları seyir keyfi, heyecan ve sevinç için Filenin Sultanları'na ne kadar teşekkür etsek az. Kısmetse 2024'e artık ne diyelim. :(
Mağlubiyetin sebeplerinden biri Guidettin'nin son sete Tuğba yerine Cansu'yu alarak başlaması. :mad: İşleyen düzeni neden bozarsın ki...

• Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Kızların yüreklerine sağlık. Çok küçük bir sekans maçı kaybetmemize neden olmuş ama turnuva boyunca büyük oynadılar. Daha da ileri gidebilirdik, çok yazık oldu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Mağlubiyetin sebeplerinden biri Guidettin'nin son sete Tuğba yerine Cansu'yu alarak başlaması. :mad: İşleyen düzeni neden bozarsın ki...
Yolculukta olduğum için maçın tamamını izleyemedim zaten izlesem de o kadar tekniğini bilmiyorum ama takımı ağlarken görmek üzücü oldu. Onlar da böyle zor zamanlarda bizi mutlu etmek isterdi ve belki böyle bir yükü de taşıdıkları için böyle sonuçlandı. Sağlık olsun ne diyelim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Hemşehrilerim yine birilerini dövmüş. Sürmeneli'nin rakibi bir tık daha kolay gibi ama ben ikisinden de altın alacağımıza inanıyorum.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,338
Puanı
1,060
Yolculukta olduğum için maçın tamamını izleyemedim zaten izlesem de o kadar tekniğini bilmiyorum ama takımı ağlarken görmek üzücü oldu. Onlar da böyle zor zamanlarda bizi mutlu etmek isterdi ve belki böyle bir yükü de taşıdıkları için böyle sonuçlandı. Sağlık olsun ne diyelim.
Ben Twitter dan göz attıklarından bu fikre vardım.Oyunculara tek kelime edemem onlar ellerinden geleni yaptılar.Antrenörün anlamsızca oyuncu değişiklikleri sebebiyet verdi.Naz dururken, Cansu da ısrar etmesi , dördüncü seti alan Tuğba'ya tekrar dönmemesi ...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Voleybolda kıl payı kaçan galibiyet çok üzücü oldu ya. Maça da çok iyi başlamıştık. İlk seti çok rahat aldık. Öyle olunca rahat rahat yeneriz diye düşünmüştüm Kore'yi ama sonra toparlandılar ve öne geçtiler. Son set de kafa kafayaydı. Ama az farkla kaybettik maalasef. Yine de büyük bir heyecan yaşattılar bize. Gecenin 3'ünde oynanan bir maçı bile oturtup izlettiler birçok insana. Burada olmadı ama bir dahaki olimpiyata madalya alacağız inşallah.

Boksta da sabah saatlerinde Busenaz Sürmeneli ile Buse Naz Çakıroğlu'ndan müjdeli haber gelmiş. Onları canlı izleyemedim ama sonradan Youtube üzerinden açtım maçlarını. Özellikle Sürmeneli çok baskın oynuyor gerçekten. Çakıroğlu da onun kadar olmasa da yine çok iyi. Finale kadar gelmişken umarım ikisinden de altın madalya ile döneceğiz.

Temsilcilerimizin yarı final maçlarını izlemek isteyen varsa buradan izleyebilir.