Olimpiyatlar - Genel Yorum Konusu 🤾🏊🤸

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Rıza Kayaalp'e çok üzüldüm. Yine en önemli rakibi 39 yaşındaki Kübalı Lopez'e takıldı. Büyük şanssızlık bu adamla aynı zamana denk gelmesi.

Lopez, emekli oldu diye biliyordum ben. Olimpiyatlar'a katılmak için emeklilik kararından vazgeçmiş, Tokyo'ya hazırlanmış. Hazır olmayan haliyle bile rahat bir şekilde olimpiyatlarda (!) Finale çıktı. Muhtemelen 4. Olimpiyat altın madalyasını da alacaktır. Korkunç bir hakimiyet. Neredeyse kusursuz bir kariyere sahip bir isim. Büyük saygıyı hak ediyor usta.

Bence Alexander Karelin'le birlikte modern güreşin en büyük 2 sporcusundan biri. @The_Erinch
Adam bence Rahmetli Naim gibi branşının efsanelerinden. Rızanın sürekli sert kayaya denk gelmesi de onun şanssızlığı oldu..

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
IMG_1694.jpg
IMG_1695.jpg
IMG_1696.jpg
IMG_1697.jpg

@The_Erinch @Tolstoyevski @MasacRE @Dosi @Özgür @mesmeso @DarkLegenD @Araf @S.G.A.T. @Angelica @Gerekli24 @MayısKralı @Zeyno @cookies @Aserat @BARON男爵

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Copello yapabilir güveniyorum. Güreşten gelebilir bir altın daha umutluyum ben ana en güvendiğim isim gitti.
Güreşten gelebilir daha bence de. Kuralarda bir şanssızlığımız var ama ya. Finale ulaşamadan hep en güçlü favori ile karşılaşıyoruz bir yerde. Yasemin Adar da öyle olmuş. Kaybettiği isim en büyük favoriymiş onun da. Diğer branşlarda da olmuştu hatta öyle durumlar.
------

Kral her vücuda girip gerekeni yapıyor...

bran-stark_1844938.jpg

• Üzücü
Reactions: Gerekli24

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
Güreşten gelebilir daha bence de. Kuralarda bir şanssızlığımız var ama ya. Finale ulaşamadan hep en güçlü favori ile karşılaşıyoruz bir yerde. Yasemin Adar da öyle olmuş. Kaybettiği isim en büyük favoriymiş onun da. Diğer branşlarda da olmuştu hatta öyle durumlar.
------

Kral her vücuda girip gerekeni yapıyor...

bran-stark_1844938.jpg
Kim bu Utku beyciğim.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Uykuyu bu kadar sevmesem yarınki maça da bakardım ama saati çok saçma maalesef. :( O yüzden yarın güne Filenin Sultanları'ndan gelen güzel haberlerle uyanmayı ümit ediyorum. :bhr: :Z

• Beğendim
Reactions: 12.Adam