2020 Reyting Tahminleri Yarışması 2. Sezon - FİNAL

Kim Şampiyon Olur?

• Aserat

Oy: 5 26.3%
  • Yiğitt

Oy: 2 10.5%
  • Hazem

Oy: 4 21.1%
  • slhttnmtl

• STARAN

• Kullanılan toplam oy
    19

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bugün diğer zamanlara nazaran biraz buruk bir 2.lik sevinci yaşadım. Ama yapacak bir şey yok. Haklısın. Sağlık olsun. :)

Doğru karar vermişsin, o konuda için rahat olsun :D
Teşekkür ederim :) Ön eleme ve grup aşamasında elenen yarışmacıların çoğu unuttukları için elendi. Onlardan biri çıkıp bana ''Bize niye müsamaha göstermedin?'' deseler haklarıdır. @STARAN'ı hep destekledim, hatta motivasyonunu yerine getirmek için destek mesajları verdim. Ama bu biraz sıkıntılı durum. Buna bir şey yapamam :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Teşekkür ederim :) Ön eleme ve grup aşamasında elenen yarışmacıların çoğu unuttukları için elendi. Onlardan biri çıkıp bana ''Bize niye müsamaha göstermedin?'' deseler haklarıdır. @STARAN'ı hep destekledim, hatta motivasyonunu yerine getirmek için destek mesajları verdim. Ama bu biraz sıkıntılı durum. Buna bir şey yapamam :)
Bu yarışmada hataya yer yok ve bazen aksilik olur foruma giremezsin ama o durumlarda da kaybedersin, yapacak bir şey yok.

En başlarda da zaten unutanlara şans verilmemesi doğru karar.
Ben sunsaydım aynı şekilde davranırdım :D

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Final haftası 3. gün sonuçları belli oldu!

@STARAN tahmin yapmayı unutarak şok etkisi yarattı.

Günün en yüksek puanı 187 puanla @Aserat elde etti. Buna da en büyük etken Şeref Sözü dizisinin ABC1 reytingi, shere oranını ve sıralamasını tam bilerek 30 puan alması oldu. Onu 181 puanla @slhttnmtl , 144 puanla @Hazem ve 143 puanla @Yiğitt takip etti.

Şimdi gelelim asıl konuya. @STARAN tahminini unuttuğu için bugünü es geçelim gibi yorumlar gördüm.

Daha önceki aşamalarda bir günde 3-4 farklı yarışmacı tahminini unuttuğu halde günü iptal etmedik onlara haksızlık olur. Belki iptal etseydik şuan finalist kadrosu tamamen farklı olurdu. O yüzden bunu kabul edemem. Çünkü final günü yarışmayı @STARAN kazandığında içinizde keşke o gün puanları iptal etmeseydik gibi düşünce olacak, yada diğer günler başka birisi unutacak ve aynı ilgiyi o da görecek ve planlı olarak giden final haftası standartından sapacak.

Kimsenin kötülüğünü yada hakkının yenmesini istemiyorum. Kusura bakmayın bunu kabul edemem. Kendim bile unutmuş olsam aynı şeyler yaşanırdı. :)

Tüm yarışmacılarımız ve seyircilerimiz: @Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @hayret bi şey @Hazem @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
Doğru karar vermişsin bende böyle olması gerektiğini söylemiştim.. (Bu arada devam etmiyeceğim zaten artık puanlardan da gözüküyor arayı kapatamıyacağım)
Kazanan arkadaşlara başarılar..

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Doğru karar vermişsin bende böyle olması gerektiğini söylemiştim.. (Bu arada devam etmiyeceğim zaten artık puanlardan da gözüküyor arayı kapatamıyacağım)
Risk alarak 1-2 gün tahmin yapmanı öneririm. Mesela bugünkü yapımların fragmanlarına bakarsan geçen haftaya göre çok farklı bir listeyle karşılaşacağımızı anlarsın ;) Risk alarak her gün yüksek puanlar alsan ara kapanır ama yine de sen bilirsin :)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24 and STAR

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Final haftası 3. gün sonuçları belli oldu!

@STARAN tahmin yapmayı unutarak şok etkisi yarattı.

Günün en yüksek puanı 187 puanla @Aserat elde etti. Buna da en büyük etken Şeref Sözü dizisinin ABC1 reytingi, shere oranını ve sıralamasını tam bilerek 30 puan alması oldu. Onu 181 puanla @slhttnmtl , 144 puanla @Hazem ve 143 puanla @Yiğitt takip etti.

Şimdi gelelim asıl konuya. @STARAN tahminini unuttuğu için bugünü es geçelim gibi yorumlar gördüm.

Daha önceki aşamalarda bir günde 3-4 farklı yarışmacı tahminini unuttuğu halde günü iptal etmedik onlara haksızlık olur. Belki iptal etseydik şuan finalist kadrosu tamamen farklı olurdu. O yüzden bunu kabul edemem. Çünkü final günü yarışmayı @STARAN kazandığında içinizde keşke o gün puanları iptal etmeseydik gibi düşünce olacak, yada diğer günler başka birisi unutacak ve aynı ilgiyi o da görecek ve planlı olarak giden final haftası standartından sapacak.

Kimsenin kötülüğünü yada hakkının yenmesini istemiyorum. Kusura bakmayın bunu kabul edemem. Kendim bile unutmuş olsam aynı şeyler yaşanırdı. :)

Tüm yarışmacılarımız ve seyircilerimiz: @Aserat @Yiğitt @Veteran @slhttnmtl @STARAN @haluk792 @hayret bi şey @Hazem @serhatt @Emre Ozansoy @Gerekli24 @Özgür @The_Erinch, @Dosi, @emreemreu, @Doğan, @Burak97, @Angelica, @12.Adam, @denizz19, @Sherlock
Şu ana kadar yarışmayı çok iyi yönetiyorsun adalet olsun zaman olsun seni bu konuda tebrik ederim

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bence de @hayret bi şey dediği gibizorları dene o zorları tutturursan her şey farklı olabilir özellikle cuma günü. Ben de geri düşünce denemiştim.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,485
Puanı
1,060
@STARAN senin adına üzüldüm, bence tahmin yapmayı bırakma her an her şey olabilir. :D

• Beğendim
Reactions: STAR

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

Ben bir kere unutmuştum ben kendi adıma söyleyeyim ben demezdim burda @STARAN güzel yarıştı ben bir kereliğine olsa müsamaha gösterebilirdi diye düşündüm ama güzel yönettiğin için haksızlık olmasın istiyorsun buda senin hakkındır :D

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Final haftası 4. gün sonuçları belli oldu!

@Aserat 141.2 puan alarak farklı bir şekilde günü zirvede tamamladı. 141.2 puanın büyük bir çoğunluğunu final bölümüyle ekrana gelen Yeni Hayat'tan 78 puan alarak tahminlerinde fark yarattı.

@Hazem 110.4 puanla günü ikinci sırada tamamlarken onu 98.3 puanla @Yiğitt ve 94.6 puanla @slhttnmtl takip etti.

Sonuçlar konuya eklenmiştir.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Final haftası 4. gün sonuçları belli oldu!

@Aserat 141.2 puan alarak farklı bir şekilde günü zirvede tamamladı. 141.2 puanın büyük bir çoğunluğunu final bölümüyle ekrana gelen Yeni Hayat'tan 78 puan alarak tahminlerinde fark yarattı.

@Hazem 110.4 puanla günü ikinci sırada tamamlarken onu 98.3 puanla @Yiğitt ve 94.6 puanla @slhttnmtl takip etti.

Sonuçlar konuya eklenmiştir.

STARAN yine mi puan alamamış :( ? unuttu mu yoksa?