2020 2020 "EN" Favori Süper Kahramanı Seçmeye Hazır Mıyız? 4.TUR 1.GRUP

"EN" Favori Süper Kahramanı Seçmeye Hazır Mıyız? 4.TUR 1.GRUP (2 oy hakkı vardır)(Görsel Vardır)

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

1602865942243.png

Değerli Fav10 Üyeleri;
Sizlerin desteği ile oluşturduğumuz adaylarımızın yolculuğu başlıyordur.

Fantastik dünyanın kapılarını araladığımız bu evrenden sıyrılıp sizlerin oyları ile "EN" Favorisi Hangi Kahraman olacak hepbirlikte göreceğiz.

Zuckerberg’in-Çöplüğünden-Servet-Kazanan-Adam-92.jpg

Bu büyülü fantastik dünyada; süper kahramanlar;mitolojik figürler;ölümsüz güçlere sahip isimler adaylar içinde yerlerin aldılar.

Bundan sonrası sizin oylarınıza kaldı.

Üçüncü turda eşit oy kuralı gereği 3 fazladan kahramanımız adını dördüncü tura yazdırdı.Dördüncü turda 18 kahramanımız üst tura çıkabilmek adına sizin oylarınıza sunulacak. Her gruptan 2 kahraman adını üst tura yazdıracak.
2 oy hakkınız olacaktır ve oylama süresi 2 gündür.

Etkinlik bazı üyelerin ilgi dışındadır; bu türden uzakta olsanız isimler üzerinden oy vermeniz değerlidir.Her oy çok kıymetli.

Şimdiden katılımınız için teşekkürler;
Keyifli Bir Etkinlik Dilerim.

NOT: ETKİNLİKDEN RAHATSIZ OLANLAR ŞİKAYET ETMEDEN ÖNCE LÜTFEN "ETKİNLİK SAHİBİ" OLARAK ÖNCE BANA BELİRTSİN !!! TEŞEKKÜRLER.

1602866316817.png

İşte Bu Turun Adayları;

herkul_efsanesi_h2921_a99b6.jpg

1604795937669.png
1604795962822.png
1604795984634.png

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Benim Superhero ruhuma uyanlar;
Iron Man ve Dr.Strange
(Marvel)

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Önceki turlara göre daha kolay bir grup olmuş, en azından bildiğim isimler var. :A Dr. Strange hakkında hiç bir fikrim yok, ilk defa burada duydum. Harry Potter'ı hiç izlemedim/okumadım.

O yüzden Herkül ve Iron Man diyorum. :Z

• İlginç
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Önceki turlara göre daha kolay bir grup olmuş, en azından bildiğim isimler var. :A Dr. Strange hakkında hiç bir fikrim yok, ilk defa burada duydum. Harry Potter'ı hiç izlemedim/okumadım.

O yüzden Herkül ve Iron Man diyorum. :Z
Allahım bugün beni koltuğumdan terse atıyorsun :) :) :) :) :)

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ama Harry Potter Süper Kahraman değil ki :(

Büyülü sözlerle hareket eden bir karakter.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Kullandım abi şimdi tüm gruplara.

Tartışmalar olmuş sanırım bu etkinlikte, süper kahraman deyince farklı düşünceler oluşabiliyor kafalarda. Buralarda benim de şüpheli gördüğüm isimler var ama madem bunlar seçilmiş, o yüzden ayırt etmedim daha çok sevdiklerimi oyladım.
Canım kardeşim benim..askerden bile etkinliğe vakit ayırdın Teşekkürler; konudaki tartışmaları geçtim; etkinlik durum bildirim ekranlarını dolduruyor diye şikayet edenlerle aynı forumdayız.

Boşverdim ama eğlenceye devam.
Teşekkür ederim Utkucum.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Canım kardeşim benim..askerden bile etkinliğe vakit ayırdın Teşekkürler; konudaki tartışmaları geçtim; etkinlik durum bildirim ekranlarını dolduruyor diye şikayet edenlerle aynı forumdayız.

Boşverdim ama eğlenceye devam.
Teşekkür ederim Utkucum.
Ne demek abi, buradayken katılırım diğer turlara da. Sen şipşak bitirdiğinden belki sonuna bile yetişirim hatta :A

Evet maalesef bu tür etkinliklerde tartışmalar veya bildirim istememe durumları falan oluyor. Boşvererek en iyisini yapmışsın ama, takma kafaya. Sen en güzel şekilde yürütüyorsun zaten etkinliklerini.

• Harika

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ne demek abi, buradayken katılırım diğer turlara da. Sen şipşak bitirdiğinden belki sonuna bile yetişirim hatta :A

Evet maalesef bu tür etkinliklerde tartışmalar veya bildirim istememe durumları falan oluyor. Boşvererek en iyisini yapmışsın ama, takma kafaya. Sen en güzel şekilde yürütüyorsun zaten etkinliklerini.
Ahhh Ahhhh ŞipşAk bitirmemde kısıtlandı Utkucum...Ama tahminim yarı finali yakalarsın ;) ;)

Görüşürüz kardeşim benim.

• Beğendim
Reactions: MasacRE
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...