2020 2020 "EN" Favori Süper Kahramanı Seçmeye Hazır Mıyız? Çeyrek Final Son Grup

"EN" Favori Süper Kahramanı Seçmeye Hazır Mıyız? Çeyrek Final Son (2 oy hakkı vardr)(Görsel Vardır)

• Kullanılan toplam oy
    17
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

1602865942243.png

Değerli Fav10 Üyeleri;
Sizlerin desteği ile oluşturduğumuz adaylarımızın yolculuğu başlıyordur.

Fantastik dünyanın kapılarını araladığımız bu evrenden sıyrılıp sizlerin oyları ile "EN" Favorisi Hangi Kahraman olacak hepbirlikte göreceğiz.

Zuckerberg’in-Çöplüğünden-Servet-Kazanan-Adam-92.jpg

Bu büyülü fantastik dünyada; süper kahramanlar;mitolojik figürler;ölümsüz güçlere sahip isimler adaylar içinde yerlerin aldılar.

Bundan sonrası sizin oylarınıza kaldı.

Çeyrek Finalde 8 kahramanımız üst tura çıkabilmek adına sizin oylarınıza sunulacak. Her gruptan 2 kahraman adını üst tura yazdıracak.
2 oy hakkınız olacaktır ve oylama süresi 2 gündür.

Etkinlik bazı üyelerin ilgi dışındadır; bu türden uzakta olsanız isimler üzerinden oy vermeniz değerlidir.Her oy çok kıymetli.

Şimdiden katılımınız için teşekkürler;
Keyifli Bir Etkinlik Dilerim.

NOT: ETKİNLİKDEN RAHATSIZ OLANLAR ŞİKAYET ETMEDEN ÖNCE LÜTFEN "ETKİNLİK SAHİBİ" OLARAK ÖNCE BANA BELİRTSİN !!! TEŞEKKÜRLER.

1602866316817.png

İşte Bu Turun Adayları;

HARRY POTTER SPIDER MAN

1605028844704.png
1605028864671.png

SUPERMAN HULK
1605028889480.png
1605028916330.png

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Thor abimiz kusura kalmasın...
SpiderMan ve SuperMan dedim.

Harry Potter benim için SuperKahraman değil.

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Gidişat..Beklenen bir Yarı Finali işaret ediyor.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

The_Erinch

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Harry Potter nasıl süper kahraman değil, adamın doğaüstü güçleri var ve kötülüğe karşı mücadele edip iyileri kurtarıyor, süper man gibi uçuyor da daha ne yapsın:A
Harry Potter güçleri Büyü üzerine kurulu olurken; Diğerlerinin karakteristik özelliği...

Harry Potter büyülü Süpürge ile uçabiliyorken SuperMan Kendisinin kazandığı özelliği o olduğu için uçabiliyor.

He buda benim bakış açım; malummm seninde bu kategoriye eklemek istediklerini biliyoruz :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
Harry Potter nasıl süper kahraman değil, adamın doğaüstü güçleri var ve kötülüğe karşı mücadele edip iyileri kurtarıyor, süper man gibi uçuyor da daha ne yapsın:A
Süper kahramanların hepsi çizgi dizi karakterleridir. Sadece Marvel ve DC Comics şirketlerinin karakterleri süper kahraman olabilirler. Hatta bu iki şirket bu ismin telif hakkına sahiptir. Harry Potter süper kahraman değil, fantastik bir film karakteridir. Tuhaf giysileri ve kendine has özel ve farklı bir gücü yoktur mesela. :A

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Harry Potter güçleri Büyü üzerine kurulu olurken; Diğerlerinin karakteristik özelliği...

Harry Potter büyülü Süpürge ile uçabiliyorken SuperMan Kendisinin kazandığı özelliği o olduğu için uçabiliyor.

He buda benim bakış açım; malummm seninde bu kategoriye eklemek istediklerini biliyoruz :A :A :A

Süper kahramanların hepsi çizgi dizi karakterleridir. Sadece Marvel ve DC Comics şirketlerinin karakterleri süper kahraman olabilirler. Hatta bu iki şirket bu ismin telif hakkına sahiptir. Harry Potter süper kahraman değil, fantastik bir film karakteridir. Tuhaf giysileri ve kendine has özel ve farklı bir gücü yoktur mesela. :A
Tamam ama birincisi o halde neden etkinliğe dahil oldular madem sonraki turlarda üvey evlat olarak görülecekler :A

İkincisi, Harry Potter evet süper kahraman filmi değildir o açıdan yaklaşıldığında doğru ama Harry Potter'in kendisi bir süper kahramandır bence. Süpürgeyle uçuyor ama uçuyor sonuçta, siz biz uçamayız süpürge de olsa. Ayrıca kendine has süper güçleri de var yılanlarla konuşabilmek gibi, ayrıntılı hatırlamıyorum şimdi ama var en azından. :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...