2019'da FOX Haber Tercih Edildi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,994
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi FOX Haber, 2019 yılını da birincilikle bitirdi.

b07a4446.jpg

FOX Haber genel yayın yönetmeni Doğan Şentürk'ün liderliğinde yayın yapan, 'Fatih Portakal ile FOX Ana Haber', 'İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'in yanı sıra, Gülbin Tosun, İlker Karagöz'ün sunumu ile ekrana gelen hafta sonu bültenleri ile FOX, geçtiğimiz yıl en çok tercih edilen ve en çok izlenen haber bülteni oldu.

• Beğendim
Reactions: offensive
Çoğu zaman PT'deki dizileri bile geçip 1. oldu, özellikle seçim zamanları rekor reytinglerle listelerin en cok konuşulanı oldu. Haberleri en net haliyle hassas terazide millete anlatan ve aktaran bir ekip. Tebrikler, başarıları daim olsun. Duruşları da örnek olsun. Birilerini o kadar rahatsız etmelerine rağmen hala yılmadan, korkmadan devam edebiliyorlar.

Fatih, rekor kırmayı seviyor... Alıştık zirvede olmasına. :)

Bu sezon şaşırtan İsmail Küçükkaya oldu. Hem sosyal medyada hem reytinglere share oranlarında baya bir artış oldu. Sezon sonuna kadar böyle devam eder.

Bu sezon şaşırtan İsmail Küçükkaya oldu. Hem sosyal medyada hem reytinglere share oranlarında baya bir artış oldu. Sezon sonuna kadar böyle devam eder.
Çok tarafsız olmamız ve Atatürkçü olmamız etken :bhr::bhr:

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

O artış geçen sezonun ocağı-şubatından itibaren başladı, yerel seçimler için "Demokrasi Meydanı" adı altında parti liderlerini ve bel. başkan adaylarını konuk aldığı için.

Kılıçdaroğlu, Karamollaoğlu, İmamoğlu, Meral Akşener ve Mansur Yavaş gibi isimlerle büyük kitle topladı geçen sezonun ikinci yarısı.
Vee büyük bomba İmamoğlu-Yıldırım canlı yayınının moderatörü olması...

Bu sezon da ekmeğini yiyor, yesin helal olsun, emek vererek hak etti.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy
Çok net..aldıkları rating ve share oranları kesinlikle tartışmaya kapalı...
Siyasi kimlikleri çok net..ülkede muhalefeti en net temsil edebilen TEK ulusal kanal( Halk tv;krt;ulusal kanal dışında) Seçim sürecindede tek en çok izlenen kanal oldular.
Ben sonuna kadar tüm bültenlerini takip etmeye çalışıyorum...Nereye gitsemde zaten "Olm Fox u aç,yada kızım Fatihi aç" cümlelerini duyarım haberler öncesi..

Fox haber bülteni konusundaki başarısını tebrik ediyorum... Eminim ki net muhalefet çizgilerine rağmen iktidar tarafındanda çok fazla izleyici ve takipçileri var.. yoksa insanlar 3 maymunu oynayıp hiçbirşey yokmuş gibi devam etselerdi atv ,ahaberin 1. çıkması gerekir.... siyasi konular yasak biraz siyasiye kaçtım özür dilerim ama tutamadım kendimi.

Ve hatta kanalı açıldığında en çok izlenen haber kanalı olacak. ??????.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Hak edilen bir başarı. Haber kanalı açılmsını sabırsızlıkla bekliyorum. Ben de eğer haber dinleyeceksem ya Fox'u yada Ece Üner'i izlerim.