2019 Büyük Fav10 Buluşması!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bana pek olası gelmiyor bu buluşmanın gerçekleşme ihtimali. Hayır madem böyle bir şey var neden 2019 Haziran. Yeni Türkiye'yi mi seçtin bu görüşme için yoksa? :A :A Benim görüştüğüm bazı kişiler var görüşmekten çekinmem, ama katılımın çok az olacağından eminim. :A İstanbul'da baya insan var forumdan ama gelmez çoğu. :A

Konuyu şimdi gördüm. :A Adaşım geliyorsa gelirim. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ay benim Diyarbakır’da son günlerim artık :A Gideceğime o kadar kesin gözüyle bakıyorum:F Yeni şehrimde bi bakarsın senle buluşmuşum :Z
Hadi İnşallah :A

@mrt-06 bizi Diyarbakır'a hapsetme derdinde :A Ömür boyu bu şehirde yaşanmaz ki :A
Troll Maskeli'ye bak aksine ben sana sınava gir diye öneride bulundum. :A Bu forumda eğitim konusunda çok kişiye önerilerim ve yol gösterdiğim zamanlar olmuştur. :A

@ozgur2113 Ankara'ya gelirse @xBUGRAx ile çete kuracağız. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Troll Maskeli'ye bak aksine ben sana sınava gir diye öneride bulundum. :A Bu forumda eğitim konusunda çok kişiye önerilerim ve yol gösterdiğim zamanlar olmuştur. :A

@ozgur2113 Ankara'ya gelirse @xBUGRAx ile çete kuracağız. :A
La pişman oldum ha keşke girip Batı'da bir yerleri yazaydım :A Tüh kaçırdık şansı :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,089
Puanı
1,061
@ozgur2113 katılırsın demi kanka. :Z Diyarbakırı temsilen @Maskeli Fedai ile bir pastanede buluşursunuz siz de. :A
@Maskeli Fedai nin işleri var d.bakirda trolluk peşinde her zaman :A @Çiğdem- @denizz19 @Billy Kane @Dosi @cookies @vadikızı @MasacRE- @ozgur2113 @kerem @MayısKralı
Di3I3UeU4AELctJ.jpeg