2019-20 Sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonu İstanbul Başakşehir!

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tebrikler Başakşehir :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gece kutlama seslerinden uyuyamadık. :A (Şaka tabii ki hiçbir yerden çıt yoktu)

Öyle veya böyle hak ettiler bu şampiyonluğu. Daha geçen yıl hak etmişlerdi aslında ama Abdullah Avcı'nın beceriksizliği şampiyonluktan etti.

Artık iyiden iyiye küçük takımların şampiyonluk yolu açılmış oldu. 4 büyükler dışında bir takımın şampiyon olması imkansız gibiydi Bursa ile 5 oldu. Hala zor gözüküyordu yeni bir takım, şimdi 6 oldu. Bundan sonra devamı gelecektir rahatça. Hele ki Fenerbahçe'nin 3 büyükler arasından çekildiği bir dönemde...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
O yönetimin Allah belasını versin. O adamlar olduğu sürece istersen Kloop'u getir yine başarılı olamazsın. Dün çıktı kadroyu kesinlikle koruyacaz dedi ama bu beceriksiz herif yapamaz onu. Bunlar hoca olarak kimi getireceklerini bile bilmiyorlar. İnşallah Şota gelmez. Bir efsanenin daha bunların elinde harcamasını istemiyorum. Umarım Avcı gelir de bunlara hak ettikleri değeri verir.

Gece kutlama seslerinden uyuyamadık. :A (Şaka tabii ki hiçbir yerden çıt yoktu)

Öyle veya böyle hak ettiler bu şampiyonluğu. Daha geçen yıl hak etmişlerdi aslında ama Abdullah Avcı'nın beceriksizliği şampiyonluktan etti.

Artık iyiden iyiye küçük takımların şampiyonluk yolu açılmış oldu. 4 büyükler dışında bir takımın şampiyon olması imkansız gibiydi Bursa ile 5 oldu. Hala zor gözüküyordu yeni bir takım, şimdi 6 oldu. Bundan sonra devamı gelecektir rahatça. Hele ki Fenerbahçe'nin 3 büyükler arasından çekildiği bir dönemde...
hakemler çekti ben ceza verirdim tatil yok derdim teknik direktör gelene kadar antremanı volkan yaptırırdı @bazinga