2018 Dünya Kupası Tahmin Yarışması Puan Durumu

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Konunun linkini atsana. Önüme hâlâ bir belge koyamadın. Senden istediğim şu tür maddelerin bulunduğu bir konu;

"-Maç tahminleri maçın başlamasına 5 dakika kala yapılmak zorundadır.
-Skoru bilenler 3 puan, kimin kazandığını bilen 1 puan alacaktır
-Son 16 ve geri kalan turlarda maçlar 120 dakika üzerinden değerlendirilecektir."
halen uzatma diğerlerini sen bul oralarda haydi küfürlerinle yaşa sen. :)

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,352
Puanı
1,060
Konunun linkini atsana. Önüme hâlâ bir belge koyamadın. Senden istediğim şu tür maddelerin bulunduğu bir konu;

-Son 16 ve geri kalan turlarda maçlar 120 dakika üzerinden değerlendirilecektir."

ben anlamayan a bir şey anlatmam.. bak koydum halen yok diyorsun. :) gereksiz postları düzenler misin @Yiğitt kuralları koydum halde arkadaş böyle. :) ya da bir süreliğine konu kilitle gereksiz post kasıyor arkadaş

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
ben anlamayan a bir şey anlatmam.. bak koydum halen yok diyorsun. :) gereksiz postları düzenler misin @Yiğitt kuralları koydum halde arkadaş böyle. :) ya da bir süreliğine konu kilitle gereksiz post kasıyor arkadaş
Ulan salak! bana ne post sayımından? Bana ne ulan bana ne gerizekalı? Sana mesaj yazarak niye post kasayım?

Kuralları belirlediysen, konusunu bana at, Kuralları belirttiğin konuyu bana at. Hadi. Yeter. Sıkıldım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir de beni durduk yere tartışmaya sokan @Çiğdem-'i de kutluyorum. Çok sakindim. Bir anda patlama noktasındayım. Neyse, bundan sonra hiçbir şekilde yazmıyorum. Sinirim bozulmasın daha fazla.
Çeyrek final olduğu için illaki birinin üst tura çıkması lazım, o yüzden devam eder bu tür tur maçları. Grup maçı olsa, her iki takıma da 1 puan verilirdi. Dünkü maç zaten uzatma devrelerinde bile bitmedi, penaltılara gitti.
Aynen her şeyi o yaptı zaten @Çiğdem- ispat dediler halen saçmalıyorlar. :)
Aaa ben maçtan anlıyorsun diye senden bilgi istedim Arslan bey ama sende anlamadıyorum diyince daha sana bir şey diyemedim kuralı öğrenmeye çalıstım sadece suçlayıcı tek kelimem yok karıştırdım konuları anlayamadım dizitutkuna çok pardon zaten demiştim bu konudakı bilgisizliğimide sürekli belirtiyorum en iyisi bilmediğin işe bulaşmamak kendim için diyorum :A :A :A