2018-2019 Sezonu Şampiyonu GALATASARAY! ?❤️

Kim Şampiyon Olur?

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Baksınlar bakalım kim Fetö'den sonra sonra düşüşe geçmiş, kim yükselmiş :A Farkında olmadan kendilerini şaibeli hale getiriyorlar :A

Bilin bakalım burdan ne varmış :)

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Kafayi yemissin la puhahahah :))) gs şampiyonluğu adamların aklını oynattı:D

• Güldürdün
Reactions: Danger UA!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hadi ordan herşey çok güzel olacak diyen taraftarmış 35 milyon adına konuşma hadsizligi nerden geliyor size yavrucum siz değil miydiniz utanmadan hükümet basaksehiri şampiyon yapacak diyen siz tutmayın galatasarayı yallah siyaset sayfasına çapulcu değildir galatasaray taraftarı

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Şu her şeyi mahalle kocakarısı gibi goygoya alıp her konuda sürekli konu dışına çıkma ve yirmi yetmiş kişiyi etiketlemeden yazamama olayı olmasa bir de keşke...

Kusura bakma. Bir daha da yazmam o halde sana madem seni yoruyoruz, “mecbur” bırakıyoruz. Alınganlık gösterdiğimden değil, şakanın da altında yatan bir gerçeği, bir sınırı ve saygısı vardır her şeyden önce.
Sevgilin seni terk mi etti?

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Maç günü geldiğinde herkes tedirgindi ben gayet rahattım ve dediğim gibi oldu terim effect kupayı getirdi
oyuncuların bir an önce gitmesi ümidi ile #22

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Aynen aynen sol altta yer alan fotoğrafta Hakan Şükür var. Al bak Hakan Şükür :)

Dw8XgwYWsAArnYZ.jpg

Kafayi yemissin la puhahahah :))) gs şampiyonluğu adamların aklını oynattı:D

Beşiktaşlılar oraya Hakan Şükür'ün fotoğrafını montajlamış sonradan fark ettim :A:A Neyse bu sene hevesinizi alın, gelecek seneden itibaren 28+5 şampiyonluğa kadar durmayacağız :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
?ŞAMPİYON GALATASARAY ?

⭐⭐⭐⭐?(%80)

Sağlık sorunlarımdan ötürü şampiyonluğumuza ağız tadıyla sevinemedim bile. Fakat sizler ortamı coşturmuşsunuz :)

Ne dedik; “MAYISLAR BİZİMDİR!”

Ne yaparlarsa yapsınlar; medyasını, siyasetçisini, hakemlerini, satılık kalemşörleri, rakip takım yöneticilerini, VARını yoğunu üst üste koyup ŞAMPİYON OLDUK!

Başta imparator olmak üzere yönetimin ve futbolcuların emeğine sağlık. Tabii taraftara apayrı bir parantez açmak lazım. Tam her şey bitti derken, deplasmandaki saçma sapman puan kayıpları sonrası bile takımı havaalanlarında ve statlarda ölümüne destek olan dünyada eşsiz benzersiz muazzam taraftarınıza da teşekkür etmekte fayda var.

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK CİMBOM ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...