2017 WGA Televizyon Adayları Açıklandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

2017 WGA Televizyon Adayları Açıklandı!

writers-guild-awards-150x150.jpg

WGA (Writers Guild Awards - Senaristler Birliği Ödülleri) televizyon dizileri kategorisinde adaylarını açıkladı.

Bu yıl drama adaylarında Mad Men'in bitmesinin ardından, Mr. Robot'u da terk eden WGA, Stranger Things ve Westworld'ü kucaklamış. Komedi kategorilerinde ise Silicon Valley, Transparent, Unbreakable Kimmy Schmidt ve Veep yerlerini korumayı başarırken Atlanta listeye dahil olan yeni dizi olmuş.

Game of Thrones, Westworld, Better Call Saul ve The Night Of gibi kaliteli yeni dizilerin varlığı sayesinde epey kaliteli bir liste çıkmış ortaya. Ödüller 17 Ocak’ta sahiplerini bulacak.

Drama Dizisi

The Americans
Better Call Saul
Game of Thrones
Stranger Things
Westworld

Komedi Dizisi

Atlanta
Silicon Valley
Transparent
Unbreakable Kimmy Schmidt
Veep

Yeni Dizi

Atlanta
Better Things
Stranger Things
This Is Us
Westworld

Mini Dizi & TV Filmi (Orjinal)

American Crime
Confirmation
Harley and the Davidsons
Surviving Compton: Suge & Michel’le

Mini Dizi & TV Filmi (Uyarlama)

11.22.63
The People v. O.J. Simpson: American Crime Story
Madoff
The Night Of
Roots

Drama Bölümü

Better Call Saul (Gloves Off)
Shameless (I Am a Storm)
Better Call Saul (Klick)
Better Call Saul (Switch)
This Is Us (The Trip)
Game of Thrones (The Winds of Winter)

Komedi Bölümü

Unbreakable Kimmy Schmidt (Kimmy Finds Her Mom!)
Unbreakable Kimmy Schmidt (Kimmy Goes on a Playdate!)
One Mississippi (Pilot)
Speechless (R-A-Y-C-Ray-Cation)
Atlanta (Streets on Lock)
Son of Zorn (A Taste of Zephyria)

Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Adaylar arasında izlediklerim ve izlemek istediklerim var beğendim listeyi. Sonuçları merak ettim şimdiden.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Emmy ve Altın Küre ödüllü Mr. Robot'u liste dışı bırakmalarından rahatsız oldum. WGA'yı kınıyorum. :(

Evan Rachel Wood ay gibi parlıyor. Artık ödül törenlerinde sıkça ismini duyacağız. :) @MEnes @destere @legolas9900 @MasacRE-

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Emmy ve Altın Küre ödüllü Mr. Robot'u liste dışı bırakmalarından rahatsız oldum. WGA'yı kınıyorum. :(

Evan Rachel Wood ay gibi parlıyor. Artık ödül törenlerinde sıkça ismini duyacağız. :) @MEnes @destere @legolas9900 @MasacRE-
Better Call Saul ve Westworld iyi işler yapmış. Better Call Saul'u biz unuttuk 10 ay önce izledik resmen, adamlar unutmamış. :A

Evan Rachel Wood'u tam sizin kadar izleyemedim henüz. 4. bölümü izledim en son, vizeler bitsin hafta sonu toptan alacağım. :) Bölümlerin İmdb puanlarına baktım son 4 5 bölüm baya iyi gözüküyor. Merakla bekliyorum. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Better Call Saul ve Westworld iyi işler yapmış. Better Call Saul'u biz unuttuk 10 ay önce izledik resmen, adamlar unutmamış. :A

Evan Rachel Wood'u tam sizin kadar izleyemedim henüz. 4. bölümü izledim en son, vizeler bitsin hafta sonu toptan alacağım. :) Bölümlerin İmdb puanlarına baktım son 4 5 bölüm baya iyi gözüküyor. Merakla bekliyorum. :)
Kalite başka bir şey tabi, Better Call Saul alınmayacakta başka kim alınacak? :) Mike reyiz (dola boynuma) hazretlerine saygı gereği yıldızlaştığı bölümü almışlar. :))

İçerde'den sonra bu gece 1,5 saat Westworld (sezon finali) keyfisi yapacağım, sen de tez zamanda izle. Son bölümler dehşet-ül vahşet. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kalite başka bir şey tabi, Better Call Saul alınmayacakta başka kim alınacak? :) Mike reyiz (dola boynuma) hazretlerine saygı gereği yıldızlaştığı bölüme almışlar. :))

İçerde'den sonra bu gece 1,5 saat Westworld keyfisi yapıcam, sen de tez zamanda izle. Son bölümler dehşet-ül vahşet. :)
Aynen Mike üstadımıza gereken saygıyı göstermeleri çok hoş. :)

Westworld'e vizeler bitince direk dadanacağım. Spoiler yemedim şimdiye kadar ilginç bir şekilde. Umarım bu şekilde direk tüm bölümleri aradan çıkarırım. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aynen Mike üstadımıza gereken saygıyı göstermeleri çok hoş. :)

Westworld'e vizeler bitince direk dadanacağım. Spoiler yemedim şimdiye kadar ilginç bir şekilde. Umarım bu şekilde direk tüm bölümleri aradan çıkarırım. :)
Kimse diziyi anlatacak kadar anlamıyor bence ondan dolayı spoiler yememişsindir. Sen çok dikkatli izle yapbozun parçaları birleşinde tadından yenmiyor. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kimse diziyi anlatacak kadar anlamıyor bence ondan dolayı spoiler yememişsindir. Sen çok dikkatli izle yapbozun parçaları birleşinde tadından yenmiyor. :)
Anladım, zaten pür dikkat izliyordum izlerken devamında da aynı şekil devam ederim. Uykumun olmadığı dinç olduğum zamanlarda seri üretim şekilde izlerim gibi duruyor. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The Americans
Better Call Saul
Game of Thrones
Stranger Things
Westworld

hepside kaliteli kim kazanırsa sevinirim yalnız stranger things hakkında bilgim yok izleyemedim :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,714
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Atlanta'yı sevmeleri hoşuma gitmedi. Kötü dizi.

Better Call Saul yardırmış resmen. :)

Shameless'ın adaylık alması da ilgi çekici. :)

Tüm ödülleri The Night Of ve Veep kazanır umarım. :):)

Atlanta'yı sevmeleri hoşuma gitmedi. Kötü dizi.

Better Call Saul yardırmış resmen. :)

Shameless'ın adaylık alması da ilgi çekici. :)

Tüm ödülleri The Night Of ve Veep kazanır umarım. :):)