sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
2016 WGA Televizyon Adayları Açıklandı!

writers-guild-awards-150x150.jpg

WGA (Writers Guild Awards - Senaristler Birliği Ödülleri) televizyon dizileri kategorisinde adaylarını açıkladı.

Bu yıl drama adaylarında The Good Wife ve House of Cards'ı terk etmeye karar veren WGA, Mr. Robot ile The Americans'ı kucaklamış. Komedi kategorilerinde ise Silicon Valley, Transparent ve Veep yerlerini korumayı başarırken Broad City ve Unbreakable Kimmy Schmidt listeye yeni dahil olan diziler oldular.

Better Call Saul, Mr. Robot, Bloodline ve Narcos gibi kaliteli yeni dizilerin varlığı sayesinde epey kaliteli bir liste çıkmış ortaya. Ödüller 13 Şubat’da sahiplerini bulacak.

İşte bizi ilgilendiren kategorilerdeki adaylar:

Drama Dizisi

The Americans

Better Call Saul

Game of Thrones

Mad Men

Mr. Robot

Komedi Dizisi

Broad City

Silicon Valley

Transparent

Unbreakable Kimmy Schmidt

Veep

Yeni Dizi

Better Call Saul

Bloodline

The Last Man on Earth

Mr. Robot

Unbreakable Kimmy Schmidt

Mini Dizi & TV Filmi (Orjinal)

American Horror Story: Hotel
Flesh and Bone
Saints & Strangers
Songs of Liberty

Mini Dizi & TV Filmi (Uyarlama)

Fargo
The Red Tent
Show Me a Hero

Drama Bölümü

Narcos (Explosivos)

The Leftovers (International Assassin)

The Good Wife (Mind’s Eye)

Game of Thrones (Mother’s Mercy)

Mad Men (Person to Person)

Better Call Saul (Uno)

Komedi Bölümü

The Last Man on Earth (Alive in Tucson)

Modern Family (Connection Lost)

Veep (Joint Session)

Maron (Racegate)

Black-ish (Rock, Paper, Scissors, Gun)

Silicon Valley (Sand Hill Shuffle)

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
harikasın WGA .. tam benlik diziler aday .. sonunda yavaş yavaş kaliteye doğru adım atmışlar :)
ayrıca house cards ve good wife ı atıp, the americans kalitesini yakaladığı için tebriği haketmişler @sürgünüm @OzaN @Harunnn60 @xemrexxx @sokak sanati @Çiğdem- @vadikızı @cookies :))

drama dizisinde mr. robot dışında hepsi benim adaylarım diyebilirim :)

komedi dizisinde batırmışlar benlik hiçbişey yok :)

yeni dizide Bloodline ı görüyorum ve de çok mutlu oluyorum .. umarım ödülüde alır :)

mini dizide Fargo yu tek geçiyorum zaten diğer ikisinden haberim dahi yok .. yalnız fargodan resim seçerken yanlış seçim yapmışsın sürgünüm :) simone olmalıydı resimde :)

komedi bölümünde last man diyeyim o kadar güzel bir bölüm değildide diğerlerini izlemedim :)
drama bölümünde mad men ...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
harikasın WGA .. tam benlik diziler aday .. sonunda yavaş yavaş kaliteye doğru adım atmışlar :)
ayrıca house cards ve good wife ı atıp, the americans kalitesini yakaladığı için tebriği haketmişler @sürgünüm @OzaN @Harunnn60 @xemrexxx @sokak sanati @Çiğdem- @vadikızı @cookies :))

drama dizisinde mr. robot dışında hepsi benim adaylarım diyebilirim :)

komedi dizisinde batırmışlar benlik hiçbişey yok :)

yeni dizide Bloodline ı görüyorum ve de çok mutlu oluyorum .. umarım ödülüde alır :)

mini dizide Fargo yu tek geçiyorum zaten diğer ikisinden haberim dahi yok .. yalnız fargodan resim seçerken yanlış seçim yapmışsın sürgünüm :) simone olmalıydı resimde :)

komedi bölümünde last man diyeyim o kadar güzel bir bölüm değildide diğerlerini izlemedim :)
drama bölümünde mad men ...
yeni dizilerden phil saece izleiklerimden ayy bu ödül törenindede benim fantastik dizilerim ve cw dizilerim yok geçenelrde bir ödül töreni daha varı benim için aıl ödül töreni odur bunları ciddiye hiç almıyorum :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yine The Walking Dead yok adaylarda. :D Yuh bee. :D Neyse seçimlerimi yapayım ben.

En iyi drama dizisi:
Mad Men ( Game Of Thorones olursa şaşmam ama Mad Men daha çok hak ediyor hem son sezonu birde. )

En iyi komedi dizisi: Veep

Yeni Dizi:
Mr. Robot (İçlerinde en yeni dizi bu aslında. Birde sosyal medya da dizi ilgiyle izleniliyor. Şimdiden Türkiye fanları bile var. Facebook'ta görüyorum. )

Mini Dizi - TV Filmi.(Orjinal): American Horror Story: Hotel :bhr::Z

Mini Dizi & TV Filmi (Uyarlama): Fargo diyelim. :D Bende izlemek istiyorum bu diziyi zaten.

Drama Bölümü: Game of Thrones (Mother’s Mercy)

Komedi Bölümü:
The Last Man on Earth (Alive in Tucson)
Not : Büyük ihtimal kazanamaz ama diğer dizileri izlemediğim için izlediğim diziye seçeyim dedim. Yani bu seçimim pek dikkate almayın zorunluluktan seçtim. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
yeni dizilerden phil saece izleiklerimden ayy bu ödül törenindede benim fantastik dizilerim ve cw dizilerim yok geçenelrde bir ödül töreni daha varı benim için aıl ödül töreni odur bunları ciddiye hiç almıyorum :F:F:F
kaliteli ödül törenlerinde cw kanal olarak yok sayılıyor hiç boşuna bekleme :)

veep izliyormuydun @Harunnn60 ? ayrıca yeni dizilerde bloodline kazanacaktır güveniyorum dizime :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok baktım şimdi 2 sezon yayınlanmış ama şöyle ne olduğu bilinmeyen dizilere bulaşma bence. :kiki: Kanalı da bir garip. :D
ne olduğu belli olmayan dizi ödüle aday senin öve öve bitiremediğin TWD havasını almış :))

yaaa işte böyle kapaaaaak :)))))))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu hangi dizi? Kız güzelmiş.
FARGO .. kızda simone :) @sürgünüm e dedim ya üstteki mesajda? fargo tanıtımında edi ile büdü resimlerini koyacağına simone u koysan içimiz açılırdı bari :) ama cevap vermemiş dizide nerde bir kazma varsa gidip benim inadıma onun resmini koyar :) burdada şişko ed i koymuş resme, sanki dizide başka kimse yokmuş gibi :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
FARGO .. kızda simone :) @sürgünüm e dedim ya üstteki mesajda? fargo tanıtımında edi ile büdü resimlerini koyacağına simone u koysan içimiz açılırdı bari :) ama cevap vermemiş dizide nerde bir kazma varsa gidip benim inadıma onun resmini koyar :) burdada şişko ed i koymuş resme, sanki dizide başka kimse yokmuş gibi :)
Bu kız değilde hani Spiderman filmde oynayan kız burada başrol ya. O kız daha güzel bence. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061