2014 SAG Adayları Belli Oldu!

Doğrudur, tutacağı kesin olan bir iş değildi herhalde.
Şu Oscar işleri bitsin izleyeceğim bakalım onu da. Oscar sonrasına da o kadar çok dizi attım ki.
Neyse ki çoğu tek sezonluk.

Başlayalı çok oldu aslında da çok uzun bir ara vermek zorunda kalmıştım göz sorunum olduğu zaman. (+sınavlar)

Birkaç haftadır haftada 2-3 bölüm şeklinde izliyorum. 1. sezon zaten 2 bölüm kaldı. 2. sezona ne zaman başlarım bilmiyorum. Geleceksen beklerim 2. sezona başlamadan.

Şimdilik başlamam heralde
Benimde zamanım yok şu aralar
Ama izlediğim ilk 3-4 bölümde abi kardeşin kafa kafa verip iş yürüttüğü gibi bi hikayesi vardi (hatırladiğim kadariyla) O tarz dizileri/filmleri severim ama şimdilik ilerleyemem

Ben de önce zaten diğer dizileri izlerim muhtemelen. Yaza bile kalabilir yani 2. sezon.

Politika+mafya dizisi gibi ama her şeyiyle çok üst düzey dizi. HBO işini biliyor.

Ben de önce zaten diğer dizileri izlerim muhtemelen. Yaza bile kalabilir yani 2. sezon.

Politika+mafya dizisi gibi ama her şeyiyle çok üst düzey dizi. HBO işini biliyor.
Evet mafya gibi hatırlıyorum o dönem içki yasakmıymış neymiş kardeşi kaçak sokuyor filandı
Jeneriğide hoşuma gitmişti ama bana ağır geldi dizi
başlarsam sana haberim olmadi sana yetişirim

Evet mafya gibi hatırlıyorum o dönem içki yasakmıymış neymiş kardeşi kaçak sokuyor filandı
Jeneriğide hoşuma gitmişti ama bana ağır geldi dizi
başlarsam sana haberim olmadi sana yetişirim
Evet ilk başta biraz ağır ama karakterlere alışınca çok sürükleyici. 5-6 bölümden sonra iyice alışıyorsun. Bir de ilk bölümü iki kez izlemiştim daha iyi anlamak için.
(İlk izlediğimde araya Ramazan ayı girince ara vermem gerekmişti o yüzden izledim daha çok da neyse.
)

İyiymiş