20 Şubat 2021 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Gönül Dağı | TRT1

Oy: 5 20.0%
  • Kuzey Yıldızı: İlk Aşk | Show TV

Oy: 2 8.0%
  • Survivor 2021 | Tv8

Oy: 1 4.0%
  • Sen Çal Kapımı | FOX

• Kardeşlerim (Yeni) | atv

Oy: 4 16.0%
  • İbo Show | Star TV

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim / İzlemedim

Oy: 14 56.0%

• Kullanılan toplam oy
    25

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
u9Pmoq.jpg

Merakla beklenen reyting sonuçları, belli oldu!

TRT1’in sevilen dizisi “Gönül Dağı” her üç grupta birden günü lider tamamlarken AB’de “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”, günü ikinci sırada tamamlayan yapım oldu.

atv’nin merakla beklenen yeni dizisi “Kardeşlerim” ise Total grubunda 6.sırada yer alırken AB grubunda 7.sırada, ABC grubunda ise 8.sırada kendine yer bulabildi. Dizi iyi bir açılış yaptı.

TOTAL

total-NLJ7.png

AB

ab-7b1P.png

ABC

abc-kWGc.png

5C73fH.jpg
------

@Dosi @Aserat @Özgür @Sherlock @Tolstoyevski @The_Erinch @Angelica @denizz19 @emreemreu @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @12.Adam @Gerekli24 @Staran @seyfullXh @offensive @soo @haluk792 @Veteran @xdragxx @Hazem @Afet Güçverir @mesmeso61 @Zeyno45 @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @YıldırıM @-potterhead- @Burak97 @conino @Maskeli Fedai @Abdülhey @Sinanalbayci27 @DR @umuttanyel @Cervantes @BARON男爵 @Atlass @ömer karataş @yigit_00 @thekinqlord ve ilgili herkes

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kardeşlerim izlerim büyük ihtimalle, ama internetten başka bir şey de izleyebilirim. :A

Edit: TV izlemedim.

Tam yazacakken konu uçtu, istenilen konu bulunamadı dedi. :eek: :F @Dosi

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kardeşlerim izlerim büyük ihtimalle, ama internetten başka bir şey de izleyebilirim. :A

Tam yazacakken konu uçtu, istenilen konu bulunamadı dedi. :eek: :F @Dosi
bugün PC den acmayi denedim, secenekleri eklemek icin pile bastim birden konu geldi anlamadim :A hemen sildim fakat sende masallah saniyesinde konudaydin :A sildim ve diger secenekleri ekledim :A yarim olacakti yoksa :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,776
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
bugün PC den acmayi denedim, secenekleri eklemek icin pile bastim birden konu geldi anlamadim :A hemen sildim fakat sende masallah saniyesinde konudaydin :A sildim ve diger secenekleri ekledim :A yarim olacakti yoksa :A
Evet, iki yada üç seçenek vardı konuda ve tek seçenek seçebiliyorduk. :A Ama aslında PC'den daha kolay açman gerekmez mi?

Benden hızlısı yok forumda. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
TV izlemeyeceğim.

Önce perşembe-cuma reytinglerini sindirip yorumlasaydık da bunu biraz daha geç açsaydın. :A @Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet, iki yada üç seçenek vardı konuda ve tek seçenek seçebiliyorduk. :A Ama aslında PC'den daha kolay açman gerekmez mi?

Pc cok zorluyior beni ya. alismisim telefona :A arada girmeye calisiyorum ama zorlaniyorum baya. Tuslu telefondan dokunmatik telefina gecen kisiler gibiyim :A
------

TV izlemeyeceğim.

Önce perşembe-cuma reytinglerini sindirip yorumlasaydık da bunu biraz daha geç açsaydın. :A @Dosi
ben saatimden sasmam :A sorun degil, burda sadece ne izlenilecek deniliyor. Digerlerinde ise reyting yorumlanir

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060

Emre Zeyno şimdiye kadar hep telefondan yapıyordu Pc ye alışamadı ondan bir alışsın Pc den daha kolaymış der :A
------

Bu gece film gecem.

Hangi filmi izleyeceksin :D