2.Tur - En İyi 'Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları' 🎵🎶 | 4.Grup

Hangi 2 ismin yorumu daha iyi?

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
31705161_230214357734065_8064706516000702464_n-jpg.96406

'Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları' albümünde 2. tur oylamasına geçtik. Sizlerin oyları ile en beğenilenini seçeceğiz. Bu turda 6 grup olacak. Her gün 1 grubu oylayacağız. Pazar gecesi oylama sona erecektir.

En fazla 2 şarkıyı oylayabilirsiniz. Oy değiştirmek yok. Yanlış oylama yaparsanız bunu anında belirtmeniz gerekir.

İşte oylanacak şarkılar:

Sibel Can - Emi

Merve Özbey - Vuracak

Ece Seçkin ve Ozan Doğulu – Vazgeçtim

Serkan Kaya - Sor

Etkinlik zamanı üye olup sonradan online olmayan üyelerin oyları sayılmayacaktır ve eşitlik durumunda eşit oy alanlar birlikte bir üst tura yükselecektir.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Özgür ve @Aserat onların da bildirimi geliyorsa bu bölümde sadece bize komplo var demek, gelmiyorsa @Sherlock bir şeyler yapıyor :A
Yaptığımı direkt tarif edeyim, her zaman yaptığım gibi yaptım. Olmuş demek ki. :A

Etiket listesininin tamamını seçtim, kopyaladım, sağ tıklayıp “düz metin olarak yapıştır” seçeneği ile yapıştırdım. Sonra da mesajı gönderdim. :A

Bunun en mantıklı açıklaması, sayın admin @bazinga bir şeyler denemiş. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yaptığımı direkt tarif edeyim, her zaman yaptığım gibi yaptım. Olmuş demek ki. :A

Etiket listesininin tamamını seçtim, kopyaladım, sağ tıklayıp “düz metin olarak yapıştır” seçeneği ile yapıştırdım. Sonra da mesajı gönderdim. :A

Bunun en mantıklı açıklaması, sayın admin @bazinga bir şeyler denemiş. :A
Bende herzaman ki yöntemi yapıyorum. Hatta şuan @Tolstoyevski diye yazsam ona etiket olarak değil, anca 'Dosi konuya yorum yazdı' bildirimi gider.
Resmen darbe yedim :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gelmedi maalesef. :(
Bende herzaman ki yöntemi yapıyorum. Hatta şuan @Tolstoyevski diye yazsam ona etiket olarak değil, anca 'Dosi konuya yorum yazdı' bildirimi gider.
Resmen darbe yedim :(
Aynen, dediğin gibi oldu az önce @Tolstoyevski etiket yapınca... Senin için gelsin bu sefer de...

Phone Reaction GIF by moodman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...