Zey TV 2.Geleneksel Olmamış Atma Şenlikleri: Arınma Günü 👎

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Ön Uyarı: Bu Konuda Mantık Yoktur. Bu konunun amacı ruhunuzu kaostan arındırmaktır.

diss.jpg

Tarihler günün birini gösterdiğinde, ataların kadim geleneğini canlandırmak ve forum ruhundaki düzeni korumak, artan anarşi ve kaosu engellemek isteyen Fav10 halkı, yılda yalnızca bir güne mahsus "Geleneksel Olmamış (Diss) Atma Şenliklerini başlattı. Bu şenliklerin düzenlendiği bu konuda, herkes birbirine olmamış atarak geçmiş ile günümüz arasındaki bağı güçlendirip gerilim ve kaosun önüne geçerek "Arınma" aşamasını sükunet içinde tamamlamak asıl misyondur.

Bu konuda, konunun kendisi de dahil, herkes her yoruma ve birbirine seri şekilde olmamış atarak bu kadim geleneği gün boyunca devam ettirmeye davet ediyoruz. Yılda yalnızca bir güne mahsus olan bu Arınma Günü, yalnızca gün boyu, yani 21 Aralık 23.59.59'a kadar Fav10'da şenlik olarak kutlanmaya devam edilecek.

Bu gün, ilk "olmamış"ı günahsız olanınız atsın.

1.Arınma Günü:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Lütfen bütün yorumlara olmamış atalım, güldürdün ya da like atmakta serbestsiniz ancak bu "senede 1 günlük ve sadece bu konudan ibaret" olan geleneğin ruhuna aykırı, oyunbozanca bir durum oluyor... Güldürdün ya da likeleri olmamışa çevirmeye davet ediyorum. :A @Gerekli24 @Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Lütfen bütün yorumlara olmamış atalım, güldürdün ya da like atmakta serbestsiniz ancak bu "senede 1 günlük ve sadece bu konudan ibaret" olan geleneğin ruhuna aykırı, oyunbozanca bir durum oluyor... Güldürdün ya da likeleri olmamışa çevirmeye davet ediyorum. :A @Gerekli24 @Dosi
Tamam yaptım 😡

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi