2 Eski Yöneticimiz Tekrar Aramızda

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,737
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Evet son zamanlarda gdenler konuları fazla olmaya başlamıştı. Bu sefer de dönenler konusu açalım dedik :)

2 eski, önemli yöneticimiz tekrar aramıza döndü...

1.si forumun ilk zamanlarında yer alan forumun temel taşlarından olan eski co-adminimiz Asil_Kaan07 eski görevine geri döndü...

2.si ise forumumuza bir dönem çok büyük katkıları bulunan... Forumu duraklama devrinden yükselme devrine geçiren :) By_TaNTaNa süper mod olan görevine geri döndü...

İkisinin de foruma çok faydalı olacağına inanıyorum. Hayırlı olsun.

Eskilerden daha dönen olacak inşallah :)

Reaksiyon puanı
19
Puanı
139
Gökhanım Biz Emeklileri Terkettin Demek Hayırlı Olsun Efsane Kadrodan Birisi Yine Ekibe Döndü :) :) [ Lafım Asil Kaan'a Şimdi Atlayan Bazı Kefaller Filan Olur Belirteyim Dedim.. ]

By_TanTana Dostum İşlerini Halledip Döndün Demek Sende Hadi Hayırlısı Olsun..

Diğer Arkadaşlara Bi Kaç LAf Söylerdimde Şimdi İstedikleri Gibi Anlayıp Ortalığı Karıştırırlar Onun İçin Onlara Bİşey Demiyorum...

Reaksiyon puanı
2
Puanı
139
Gökhanım Biz Emeklileri Terkettin Demek Hayırlı Olsun Efsane Kadrodan Birisi Yine Ekibe Döndü :) :) [ Lafım Asil Kaan'a Şimdi Atlayan Bazı Kefaller Filan Olur Belirteyim Dedim.. ]

By_TanTana Dostum İşlerini Halledip Döndün Demek Sende Hadi Hayırlısı Olsun..

Diğer Arkadaşlara Bi Kaç LAf Söylerdimde Şimdi İstedikleri Gibi Anlayıp Ortalığı Karıştırırlar Onun İçin Onlara Bİşey Demiyorum...

eywaLLah kardeşim... Senide beklerim tekrar buraya gelirsen şeref verirsin ....

Reaksiyon puanı
19
Puanı
139
Saol Dostumda Eski Havam Kalmadı Canım Net'e Girmek İstemiyor Bilmiyorum Tuhaf Bir Ruh Halindeyim Kelimeler İfade Etmeme Yetmiyor.. Ama İnşallah Bir Gün Beraber Çalışırız Yine...

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
hoşgeldiniz vallahi çok sevindim iyikide nete girmek için uğraşmışım : ) ama hala hüzün var gidenler için : /
: (
hoşgeldiniz sevindirdiniz...