2.5 Yıl Önce Ayrıldığı Dizi Sayesinde Popüler Olan İsim Kim?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tunus diyoruz lö ne arasın orada başka dilde aşk:F ama bak my her yerde vardır şekil a:(nessma tv deki program)

Haberi okumadım. Beyin yıkama operasyonu oldugundan başlık ve yeşil koca yazı bana yetti:X Bu kız kendisini sinemada yönlendirmiş birisi ki baya ödülleri var en iyi kadın dalında. Ne biliyoruz uçağin özel uçak olmadiğini? Özel uçak olmussa eğer hostesler kime hizmet ettiklerini bilmek için araştirma yapmişlardir.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
Haberi okumadım. Beyin yıkama operasyonu oldugundan başlık ve yeşil koca yazı bana yetti:X Bu kız kendisini sinemada yönlendirmiş birisi ki baya ödülleri var en iyi kadın dalında. Ne biliyoruz uçağin özel uçak olmadiğini? Özel uçak olmussa eğer hostesler kime hizmet ettiklerini bilmek için araştirma yapmişlardir.
haberi okusana yolcular ve hostesler diyor :bağır:

ayrıca sinema ödülleri pek kaale alınmıyor avrupa dılşında

Ben serra Yılmaz'ın İtalyan mediaset kanallarından birinde erotik filmini izledim,birkaç türk oyuncu daha vardı filimde.
kimdi :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
italya avrupa da :) konumuzla ALAKASI YOK :D ya konuyu okumadın ya ben anlatamadım diyorum ki uçağı binip tunusta çekim yapmaya gitmişler :D

Bak burda ne demişssin???
Tunus'a giderken bindiğim uçakta hostesler ve yolcular

İtalyadan kalkan uçak ---İTALYA--------İTALYA---------------------->>>>>>>Tunus

Yani şekil A'da görüldüğü gibi italya (sinemaya önem verem Avrupa ülkesi) Yani uçak italya uçaği demek istiyorum. Hani o sinemaya önem veren ülkerin uçaği diyorum capito?

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,908
Puanı
1,061
Bak burda ne demişssin???

İtalyadan kalkan uçak ---İTALYA--------İTALYA---------------------->>>>>>>Tunus

Yani şekil A'da görüldüğü gibi italya (sinemaya önem verem Avrupa ülkesi) Yani uçak italya uçaği demek istiyorum. Hani o sinemaya önem veren ülkerin uçaği diyorum capito?
ay ne diyorsan o olsun şu an neyi tartıştığımızı bile farkında değilim :)