19 Mart 2022 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izlediniz?

• Kardeşlerim | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Güldür Güldür Show | Show TV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    12

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,592
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.110623

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Tüm gruplarda 'Gönül Dağı' zirvede!

screenshot-2-SG9f.png
reyting-son-2-jpg.110624

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Gönül Dağı' ekibine kocaman tebrikler, çıktığı ilk günden beri ilgiyle izleniyor ve sabit olarak reytingini koruyor. Büyük başarı gerçekten, üçüncü sezon da şimdiden hayırlı olsun diyelim. İzleyiciler böyle sıcak, samimi dizilere hasret kaldı. Artık bu yaz ya da yeni sezona samimi, sıcak bir Ege dizisi bekliyorum...

'Şarkılar Bizi Söyler' kanalın cumartesi akşamını çok iyi kurtarıyor bence, geçen haftaki oranları daha iyiydi ama belli haftalara göre inip çıkan bir grafiği var. Kim derdi ki ikinci sezonu da tamamlayacak diye? Yeni sezonda da yayında olmalı diye düşünüyorum, artık cumartesi akşamının fenomeni olma yolunda ilerliyor.

'Güldür Güldür Show' günü yanlış... En başından beri diyorum, hafta içi bir günde yayınlansa eminim daha iyi oranlar alacak. Gerçi oranları zaten iyi, kanala güzel geliyordur orası ayrı ama bence daha iyisini alabilecek oranları var. Yeni sezonda yeni günde denenmeli diye düşünüyorum.

'Kardeşlerim'
bir ara yakaladığı çıkışı kaybetti artık, oranları hala çok iyi ama daha fazlasını alamaz gibi duruyor. Bu oranlarla her türlü yeni sezon da gelir diye düşünüyorum.

Cumartesi akşamı sezonun kemik yapımları kaldı artık, epey yapım geldi geçti cumartesi gününden ama geriye kalan yapımlar sezonu tamamlar.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,295
Puanı
1,060
'Gönül Dağı' ekibine kocaman tebrikler, çıktığı ilk günden beri ilgiyle izleniyor ve sabit olarak reytingini koruyor. Büyük başarı gerçekten, üçüncü sezon da şimdiden hayırlı olsun diyelim. İzleyiciler böyle sıcak, samimi dizilere hasret kaldı. Artık bu yaz ya da yeni sezona samimi, sıcak bir Ege dizisi bekliyorum...

'Şarkılar Bizi Söyler' kanalın cumartesi akşamını çok iyi kurtarıyor bence, geçen haftaki oranları daha iyiydi ama belli haftalara göre inip çıkan bir grafiği var. Kim derdi ki ikinci sezonu da tamamlayacak diye? Yeni sezonda da yayında olmalı diye düşünüyorum, artık cumartesi akşamının fenomeni olma yolunda ilerliyor.

'Güldür Güldür Show' günü yanlış... En başından beri diyorum, hafta içi bir günde yayınlansa eminim daha iyi oranlar alacak. Gerçi oranları zaten iyi, kanala güzel geliyordur orası ayrı ama bence daha iyisini alabilecek oranları var. Yeni sezonda yeni günde denenmeli diye düşünüyorum.

'Kardeşlerim' bir ara yakaladığı çıkışı kaybetti artık, oranları hala çok iyi ama daha fazlasını alamaz gibi duruyor. Bu oranlarla her türlü yeni sezon da gelir diye düşünüyorum.

Cumartesi akşamı sezonun kemik yapımları kaldı artık, epey yapım geldi geçti cumartesi gününden ama geriye kalan yapımlar sezonu tamamlar.

Renktaşım, analizin için teşekkür ederim.Fikir ayrılığı yaşadığım bir noktaya değinmeden edemeyeceğim.Bir dönem o kadar çok Ege dizisine maruz kaldım ki ben çekimser kalıyorum.

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Renktaşım, analizin için teşekkür ederim.Fikir ayrılığı yaşadığım bir noktaya değinmeden edemeyeceğim.Bir dönem o kadar çok Ege dizisine maruz kaldım ki ben çekimser kalıyorum.
Evet ama şu an ekranlarda sıcak, samimi bir iş yok... Yani Gönül Dağı var bildiğim, başka var mı? Hep dram hep dram hep dram... Biraz komediye, samimi işlere, güldüren yapımlara ihtiyacımız yok mu sence? Ben Ege dizilerinin atmosferinden tut şivelerine kadar her şeyiyle ağır seviyorum. O nedenle örnek verdim. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060

'Kardeşlerim' bir ara yakaladığı çıkışı kaybetti artık, oranları hala çok iyi ama daha fazlasını alamaz gibi duruyor. Bu oranlarla her türlü yeni sezon da gelir diye düşünüyorum.

Sezon başından beri Güldür Güldürün Çarşamba tekrarları yeni bölümlerinden daha iyi gidiyordu, ona rağmen gününü Cumarteside tutdu kanal.
Neyse ki, yeniden 2 grupta 4+ alabiliyor. Amma Çarşamba yayınlansa Survivor öncesi 5-leri görebilirdi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sezon başından beri Güldür Güldürün Çarşamba tekrarları yeni bölümlerinden daha iyi gidiyordu, ona rağmen gününü Cumarteside tutdu kanal.
Neyse ki, yeniden 2 grupta 4+ alabiliyor. Amma Çarşamba yayınlansa Survivor öncesi 5-leri görebilirdi.
Yeni sezonda çarşambaya dönmeli bence. Cuma Aziz devam eder gibi görünüyor, o olmasaydı cuma da yayınlanabilirdi.

• Beğendim
Reactions: Ahmed

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,894
Puanı
1,060
Şarkılar Bizi Söyler’e denk gelip biraz izledim. Simge’nin sesinin iyi çıkmadığı ve oynamayı çok başaramadığı performansınıda izledim :A @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx