Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    26

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Gonul Dagı muhteşem gidiyor çift rakamlarda gelir birkaç haftaya.

Sen Çal Kapimi yeni senaristleriylede başarılı oldu ama sanirim Ayşe Kutlu ekibiyle tekrar geri dönmüş gelecek bölümü onlar yazmış.
Keske Ayşen Gunsu Teker'le biraz daha uzun devam etselerdi.

• Beğendim
Reactions: uyumayanadam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Sen Çal Kapımı 3 grupta da varlık gösteriyor ama Zümrüdüanka yoktu piyasada. @serhatt ise harcandı diyor :A

Gönül Dağı büyük tebrikler.
İbo Show'da iyi gidiyor.
Akıncı dizisi bu güne yakışır. Kim Milyoner olmak ister Pazar gününe alınabilir veya süre kısaltılıp dizilerden sonra yayınlanabilir.
Maraşlı Pazar günü yayınlanırsa şaşırmam, aslında Cumartesi de olabilir eğer Pazartesi pek akıllarında yoksa. Hafta sonuna, özellikle Cumartesi bu tarz dizi kendine yer edinir.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

uyumayanadam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
84
Puanı
49
Sen Çal Kapımı:
Total : 4,80
AB : 5,08
ABC1 : 5,06 reytingle üç grupta da reytingini arttırmış. Total’de 9. AB’de 5. ABC1’de ise 7. olmuş.
Arttırmasına şaşırdım açıkçası bölüm hiç beğenilmemişti.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Sen Çal Kapımı 3 grupta da varlık gösteriyor ama Zümrüdüanka yoktu piyasada. @serhatt ise harcandı diyor :A

İbo Show'da iyi gidiyor.
Akıncı dizisi bu güne yakışır. Kim Milyoner olmak ister Pazar gününe alınabilir veya süre kısaltılıp dizilerden sonra yayınlanabilir.
Maraşlı Pazar günü yayınlanırsa şaşırmam, aslında Cumartesi de olabilir eğer Pazartesi pek akıllarında yoksa. Hafta sonuna, özellikle Cumartesi bu tarz dizi kendine yer edinir.
Hala diyorum. HARCANDI. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben bir annenin günahı nı çok merak ediyorum @Emre Ozansoy nin demesine göre 15 dk özet vermeleri işe yaramış mı :A
15 dakika özet verdiler, 20.30'da yeni bölüm başladı ama bu hamle de işe yaramadı. Dizi iyice batmış.

Total'de 2.49, AB'de 1.77, ABC+1'de 1.85 almış.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Gönül Dağı üstüne katarak gidiyor. Türkü Yarışması sahnesini izledim.Doğal ve sıcak bir dizi olduğu için tüm kategorilerde sevildiği ortada...Bu gidişle 2021 için çift haneler gözüküyor.

KYA nasıl becerdiyse Totalde oran arttırmış..AB de ise 2 ratinge kadar inmiş.. Bu dizi AB tarafından hiçbir zaman sevilmedi.

SÇK geçen haftaya göre arttırmış, oranı artınca hemen, oldu bu iş,başardık... Oran düşünce seneryo iyi değildi, o kız sevilmedi vb. Başarı bir hafta artıp diğer hafta düşmek mi???

BZÇ, MAP ,GD ve sanırım Sadakatsizde olabilir.Ve AB tarafında KO. Başarılı dizi dediğiniz bunlar bence.

Başka neler vardı; İbo Show ve Masterchef diziler dışında farklı konsept tercihleri için iyi olduklarını göstermiş aldıkları oranlar ile...

Ve 2021 göremeyecek BAD ....Üzücü.

• Beğendim
Reactions: uyumayanadam

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kanal D neyseki o kadar rezalet ki Hekimoğlu güvende diyorum. Bu hafta 4'ü geçse zaten tamamen güvende. Bir Annenin Günahı 3 kalsa belki kanal tahammül ederdi durumu gereği ama bu çok az.

Gönül Dağı Baraj gibi her hafta artmaya başladı :A

Kuzey Yıldızı beğenilmiyor son bir kaç bölümdür yine de Total yükselmiş.

Sen Çal Kapımı yükselerek kendini güvenceye almış.

İbo Show'da iyi gidiyor.
Hala diyorum. HARCANDI. :A
Başka kanalda olsa devam ederdi. Ancak Fox gününü değiştirmese bile bitirecekti. Çocukluk örneği var. Sen Çal Kapımı bari kurtulsun dedi bir de onun sosyal medyası var tepki yememek için.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,918
Puanı
1,060
Gönül Dağı harika oranlar almış, her hafta üstüne katarak ilerliyor tebrikler.

Kuzey Yıldızı artış göstermiş ama bu seferde AB terk etmiş, yine de total sebebiyle kendini kurtarıyor.

SÇK alacağı oranlar en fazla budur bu oranlar da kanala yeter zaten, Survivor gelince final yapması kaçınılmaz olur.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem