18.Kral Müzik Ödülleri Sonuçları & Kazananları 2012

Polyanna ~

Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
149
En iyi erkek açıklanacak Murat Boz olur diye düşünüyorum. :GDG:

Ajda Pekkan ödülleri süpürmeye başladı. En iyi şarkıyı da kesin kazanacak ve kazanmalı da. :)

bu sene ben Ajda'yı destekledim en iyi şarkıyı kesin o almalı zaten. :5: Yakar Geçerim gündemden hiç düşmedi. :GDG:

Murat Boz alır demiştim ya. :GDG: helal. :mge:

Moderatörün son düzenlenenleri:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En iyi erkek sanatçı ödülünü Murat Boz aldı. Bence de hak eden o idi fakat nedense verileceğini tahmin etmiyordum sürpriz oldu. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bence her yönden çok başarılı bir törendi. Ödüllerin hemen hemen hepsi doğru adreslere gitti. Geceye çok iyi hazırlanılmış. Sahne gösterileri çok iyiydi. Sunucunun dış ses olması güzel olmuş bence. Sahnedeki ekranlar süper olmuş. Ödülleri verecek kişiler iyi seçilmiş.

Bu tip başarılı organizasyonların artması dileğiyle. :)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Bence her yönden çok başarılı bir törendi. Ödüllerin hemen hemen hepsi doğru adreslere gitti. Geceye çok iyi hazırlanılmış. Sahne gösterileri çok iyiydi. Sunucunun dış ses olması güzel olmuş bence. Sahnedeki ekranlar süper olmuş. Ödülleri verecek kişiler iyi seçilmiş.

Bu tip başarılı organizasyonların artması dileğiyle. :)

Merve Sevi Twitter:

Kral tv muzik odullerini oscar'a benzeten zihniyetler gordum:) evet cok haklisiniz.Sanatcilar sahnede nerden cikis yapicagini bile bilmiyor.

Neden organizasyon yapilamiyor bu ulkede neden yani sebep ne ? Para da var o kadar insan calistiriyorlar,herkes en ozenli haliyle orda!Niye?

Yahu arkdaslar ben neden oraya gidiyim :) bircok degerli ses sanatcilari odul almak ve odul vermek uzere ordalar zaten sorun organizasyon!!!

Devam ediyorum :) inatla bu kadar uzun hikaye anlatilir mi arkadas? Bi konusma suresi olmali dimi?

Bak simdi oldu mu oyle? o kürsü neden orada?Kimsenin kiyafetini goremiyoruz arkalari donuk cikiyolar sahneye zaten.ne guzel dekolteler var.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
ödüller tahmin ettiğim gibi dağılmış çoğu:D muhteşemin ödül almasına sevindim:)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
En büyük şok en iyi erkek sanatçıda, diğerleri beklediğim gibi diyebilirim. :)

Yalnız Kral sadece Pop dünyası için ödül düzenlemezdi eskiden, artık böyle olacak galiba, adaylar pop-rock, özel ödüller TSM, THM vs.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
bence ödüller çok iyi dağıtılmış ama sezen aksu da bir ödül alabilirdi

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı