18.Kral Müzik Ödülleri - En İyi Klip Favoriniz Hangisi ?

En İyi Klip Favoriniz ?

• Ozan Doğulu ft Atiye - Aşkistan

Oy: 4 40.0%
  • Ajda Pekkan - Yakar Geçerim

Oy: 3 30.0%
  • Kenan Doğulu - Şans Meleğim

Oy: 0 0.0%
  • Aynur Aydın - Yenildim Daima

Oy: 1 10.0%
  • Sezen Aksu - Vay

Oy: 2 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Adaylar

Ozan Doğulu ft Atiye - Aşkistan (Ketche)
Ajda Pekkan - Yakar Geçerim (Nihat Odabaşı)
Kenan Doğulu - Şans Meleğim (Ömer Faruk Sorak)
Aynur Aydın - Yenildim Daima (Robin Robinovic)
Sezen Aksu - Vay (Sinan Tunçay, Sevil Kaynak)

Son düzenleme:

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259
Ajda Pekkan'ın aday olmasını tuhaf bulduğumu söyleyeyim önce, sıradan bir klip, Nihat Odabaşı'nı klip çekiminde başarısız buluyorum, fotoğraflarıyla anmayı tercih ederim. :)

Aynur Aydın'ın klibini ilk kez gördüm, bence aralarında dikkat çekmiş ama ödülümü emek faktörünü de hesaba katarak Vay'a veriyorum, sondaki Sezen Aksu sahnesi hariç güzel bir klip. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ajda Pekkan'ın aday olmasını tuhaf bulduğumu söyleyeyim önce, sıradan bir klip, Nihat Odabaşı'nı klip çekiminde başarısız buluyorum, fotoğraflarıyla anmayı tercih ederim. :)

Aynur Aydın'ın klibini ilk kez gördüm, bence aralarında dikkat çekmiş ama ödülümü emek faktörünü de hesaba katarak Vay'a veriyorum, sondaki Sezen Aksu sahnesi hariç güzel bir klip. :)

Ajda Pekkan'ın bu kategoride aday olması bana da tuhaf geldi gerçekten. Gayet sıradan bir klipti. Daha güzel klipler vardır mutlaka. Mesela çıkışın yılını tam hatırlamıyorum ama Duman'ın "Sor Bana Pişman Mıyım" klibi aday olabilirdi. :)

endgame

Favori Üye
Reaksiyon puanı
14
Puanı
259

Ajda Pekkan'ın bu kategoride aday olması bana da tuhaf geldi gerçekten. Gayet sıradan bir klipti. Daha güzel klipler vardır mutlaka. Mesela çıkışın yılını tam hatırlamıyorum ama Duman'ın "Sor Bana Pişman Mıyım" klibi aday olabilirdi. :)

En orjinal kliplerden biriydi, tahminen tarihi eski ama ben de aday olmasını isterdim, eğer basit işler ödüllendirilecekse bir anlamı kalmaz ödül vermenin. :)

Bu arada Kral genellikle pop ağırlıklı takılıyor, Duman'ın aday olmamış olması şaşırtıcı değil bu bağlamda, Model bile kendine bir kategoride yer bulabilmiş.

Moderatörün son düzenlenenleri:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,851
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En orjinal kliplerden biriydi, tahminen tarihi eski ama ben de aday olmasını isterdim, eğer basit işler ödüllendirilecekse bir anlamı kalmaz ödül vermenin. :)

Bu arada Kral genellikle pop ağırlıklı takılıyor, Duman'ın aday olmamış olması şaşırtıcı değil bu bağlamda, Model bile kendine bir kategoride yer bulabilmiş.
Son yıllarda onu aştılar. Rock müziğin iyi işlerine de çok fazla yer veriyorlar. Fakat jüri uygun görmemiş herhalde.