18 Ekim 2024 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kızılcık Şerbeti - 72. Bölüm | Show TV

• Arka Sokaklar - 686. Bölüm | Kanal D

• Yalı Çapkını - 79. Bölüm | Star TV

• MasterChef Türkiye 2024 | TV8

• Kara Ağaç Destanı - 21. Bölüm | TRT 1

• Kim Milyoner Olmak İster? - 1116. Bölüm | ATV

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Dün akşam herkese dizi izleme hevesi yüklenmiş yeşil okların ve artış oranlarının çokluğundan gözüm kamaştı.

Son anda cuma olmasından vazgeçilen Gizli Bahçe'nin 20.00'deki tekrarı ABC'de 2 reytingi geçmiş. Kötü Kan tutmasa da NOW iddialı bir dizi koyarsa günün boşluğuna çok rahat hitap edebilir.

Ben valla Kebap izlemeyi tercih ettim 🤣🤣🤣 @RüzgarGülü @Royal Highness @Yakamoz-Asi @Zeyno

Geçen cuma milli maç vardı cnm

Reactions: 12.Adam
Arka Sokaklar ve Yalı'nın coşmasının maç olmamasıyla ilgisi yok ama.
Herkes yükselmiş diyorsun ya, geçen haftaya göre herkes yükseldi çünkü milli maç yoktu dün herkes yükselebildi diyorum.

YÇ yine 40 bölümdür yaptığı gibi tüm tuşlara basmış ama iki grupta Arka Sokaklar'ı bile geçememiş

Reactions: 12.Adam
Maç yokluğunun tüm dizilere 1 (hatta neredeyse 2) reyting katacak bir etkisi olduğunu sanmıyorum (mesela Arka Sokaklar Narin meselesini işlemese yine 3 bandında takılırdı). Maçtan önceki haftalara göre genel bir artış söz konusu o da havaların bozması ve izleyicinin ekranlara dönmesinden kaynaklı olsa gerek.

Reactions: Emre Ozansoy
elde 2 tane yeni dizi var. mecbur cumaya dizi koyacak.

Adana lezzetleri az izlenmiş ilginç şekilde @The_Erinch @Royal Highness
Cuma akşamı çok rakip var ve hepsi köklü diziler ama bence AB'de 3. olması güzel bir başarı. ABC1'de de 5. olmuş

Ben valla Kebap izlemeyi tercih ettim 🤣🤣🤣 @RüzgarGülü @Royal Highness @Yakamoz-Asi @Zeyno
Adana Kebap candır

Kebap ve taş kadayıf beni en çok heyecanlandıran oldu
Taş kadayıf güzel görünüyordu

Fellah köfte nasıldı peki? 😍

Reactions: RüzgarGülü