Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Çok Güzel Hareketler 2 | Kanal D

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
reyting-gunluk-jpg.109668

Merakla beklenen reyting sonuçları, yarından itibaren Fav10'da!

reyting-banner-jpg.109669

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yasak Elma şov devam ediyor. :Z 5. sezonunda bir iş olmasına rağmen harika gidiyor. Her sezon başında olduğu gibi düşük başladı diye laf edenler yine avucunu yalamış oldu. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Şaka gibi. :A Yasak Elma Dallas'a döndü, dizinin ilk sezonlarını severek izliyordum şu an tamamen başka bir dizi olmuş durumda ama hala izleniyor helal olsun. Arka Sokaklara dönecek yakında. :D

• Güldürdün
Reactions: cookies

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
3 kuruş ve alparslan a kanalları çok mu güveniyor anlamadım bir türlü başlamadılar.Atı alan üsküdarı geçti haberleri yok neyse bakalım yasak elma hepsine hadlerini bildirebilecek mi :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3 kuruş ve alparslan a kanalları çok mu güveniyor anlamadım bir türlü başlamadılar.Atı alan üsküdarı geçti haberleri yok neyse bakalım yasak elma hepsine hadlerini bildirebilecek mi :A
Büyük ihtimalle ikisi de 1 Kasım'da başlar. Gelecek hafta maç var sanırım, o yüzden risk almaz istemezler. İkisi birbiri ile yarışır, Yasak Elma da zirvede onları seyreder. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Bussy

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şaka gibi, kanallar bazı günlere yüklenirken pazartesi gibi günü bomboş bıraktılar. Kaç sezonluk iş boşluktan yine eski oranlarına dönmeye başladı. Tabi tamamen boşluktan demek doğru olmaz, klasik senaryosuyla ilgili de çekiyor orası ayrı. Kanallar bir an önce pazartesi işlerini yayına sürmeli diye düşünüyorum.

Star TV de drama işlerinden birini pazartesi yayına sürmeli bence, pek şansları yok ama denemeye değer.