Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
MV5BYTA2MTliOWUtMWZiMS00YzcwLTk2OGUtMjBjMjJiODFmN2U4XkEyXkFqcGdeQXVyMTAwMzM3NDI3._V1_.jpg

Netflix'in geçtiğimiz hafta yayına sürdüğü bir Meksika erotik-polisiye drama dizisi olan Dark Desire'ın barollerini, Maite Perroni, Jorge Poza, Regina Pavón, Alejandro Speitzer, ve Erik Hayser'ın üstleniyor. Dizi 18 bölümden oluşup süre olarak (ort) 30 dakikadan oluşuyor.

Dizinin konusu ise kısa şöyle;Evli olan Alma, evden uzakta tutku dolu bir hafta sonu geçirir. Ancak bir trajediyle sonuçlanan bu kaçamak, onun en yakınlarına ilişkin gerçeği sorgulamasına yol açar.

Dizi ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.​

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
#Edit

1.Sezon (Genel Yorum)

Öncelikle dizinin süresi çok iyi diye başlayayım.....18 bölüm içinde
ilk 5-6 bölüm boyunca erotik bir dizi gibi ilerliyor. Artık sıkılıyorsunuz o sahneleri izlemekten. Hissizleştiriyor insanı. Bi tepki bile veremez oluyorsunuz :F
Sonra 7-8. bölümden sonra entrika dizisi olmaya başlıyor. İşin içine kıskanlık, hasetlik, fitnelik giriyor. 12.bölümden sonra ise yavaş yavaş finale de geldikçe polisye olaylar üzerinden ilerliyor.

Karmaşık bir polisiye. Size katil bu mu acaba dedirtmiyor. Aksine gösteriyor hedef olarak. Ama sonradan o olmadiği ortaya çıkıyor :F Bu taktiklerini sevdim açıkcasi:A

Dizinin güzel bir yani da sosyal mesaj vermesi. Kadın cinayetleri ve sosyal düzenin herşeyi abartması. Bunların başında AŞK denen duygu sömürtüsü geliyor. Son zamanlarda sosyal medyada aşk ne kadar çok abartılı oldugunun farkındasınızdır.

Oyunculuk olarak Alma karakterini oynayan kadın aşiri güzel bişey:bhr: Dizide sevişmediği ana kadrodan kadınlardi:A Yoksa tüm erkekleri elinden geçirdi:F Brenda'nın şevhetini sevdim:X Dario vucudun olmasa olmasan sanki kadroya alınmayacakmişin gibi :A Zoe sen de bi karar ver kızım. Erkek görüyondüşüyon kız görüyon düşüyon. Leo ne kadar çok Turgut savcıya ne kadar da benziyor (Yurdaer Okur) :A Edith çok pasif kalmiş. Hiç bi etkisi yoktu tuhaf(b)

Esteban kendi filmini güzel yazıp oynamişin ama 2.sezonda figuranı olacakmişin gibi:X Ama finali hiç mi hiç beğenmedim.

2.sezonu da olursa izlerim:X Süre böyle kalsın ama bölüm sayısı lütfen az olsun. Buna bile şikayet eder oldum artık:T:

Sezona ortalama 7/10

Son düzenleme:

zey3333

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
4
arkadaşlar sonunda dairo babasının ölümüne sebep olduğunu bildiği halde estebanla iş birliğimi yapmış başından beri :/ biri beni aydınlatsın

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Forumdash

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2.Sezon

Şu diziyi izlemiyorsunuz ya çok şey kaçiriyorsunuz. Dizinin süresi bu sezon ort:30DK

2.sezon ilk sezona göre daha anlaşilir ve daha tutkulu çekilmiş:AŞarkıları ve kurgularıyla çok iyiydi. Fifty Shades dizi olsaydı böyle olamazdi. Erotizmin bir diziye bu kadar yakışacağini düşünmezdim.Söz konusu bu dizide hiç sırıtmıyor. Heralde adından mutevellit olsa gerek. (Not:erotizm ve p*rno kavramını bilmeyenler diziyi izleyip etiket yapiştirmasınlar)

Not 2: Diziyi psikoloji-polisiye-erotizm olarak değerlendirmekte fayda var:A

Estaban: Bu sezon tam bir Jesus'tı:😇🙏 Sigmaliğin kitabini yazıp Kıtab-ı Mukaddes olarak yayınlasınlar:A
Dario: Bu sezon, geçen sezona nazaran daha iyiydi.
Alma: Alma gerçek erkeğini göremiyorsun. Tutkunun arzunun kölesi olma!! Yada ol izlemesi çok güzel:A
Lys: Böyle FF kadın karakterin geleceğini söyleselerdi keşke. Bu neydi böyle abi :F Kadın sezonu taşidi tek başina:A

Diğerleri;Diğerleri olarak kaldınız.

Bu sezona gönül rahatlıyla 8.3/10 filan verebilirim:X

Son düzenleme: