Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kıbrıs: Zafere Doğru | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Reyting-Sonuclari-Fav10.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu.
Total'de 'Esra Erol'da', AB ve ABC1'de 'FOX Ana Haber' zirvede!

reyting-sonuclari-181221-9qrl.jpg

reyting-son-2.jpg

------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: STAR

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yine benden alınan sonuçlar ve yine başkasının reyting paylaşımları. Forum halkından da rica ediyorum bundan sonra sadece bu arkadaşın sonuçları alınsın paylaşılsın lütfen. Derinden ricamdır. Emeklerim sadece Twitter'da bana kalırsa sevinirim. Teşekkürler.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yine benden alınan sonuçlar ve yine başkasının reyting paylaşımları. Forum halkından da rica ediyorum bundan sonra sadece bu arkadaşın sonuçları alınsın paylaşılsın lütfen. Derinden ricamdır. Emeklerim sadece Twitter'da bana kalırsa sevinirim. Teşekkürler.
@Yiğitt Dün sana dediğim konu buydu işte. Niyeyse hep 2-3 kişiden oluşan aynı arkadaş grubu yüzünden böyle huzursuzluklar çıkıyor ama niyeyse hep biz ödün vermek zorunda kalıyoruz. Elimden geldiğince Deniz'in reytinglerini de paylaşmamız gerekiyor ki bazıları haddini bilsin.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Açıkcası Kaderimin Oyunundan daha büyük bir atak bekliyordum. Amma sadece AB-de önemli bir artış olmuş. Demekki alacağı max reyting 6 civarı olacak.

Kırmızı Oda şaşırtmadı. Bu hızla AB-de de 3-ün altında alacak gelecek haftaya. Bence fazla uzatmadan, eldeki hikayeleri bitirip final yapmalı.

Aziz daha da düşer sanıyordum, amma yükselmiş.

• Beğendim
Reactions: EmreCan

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Açıkcası Kaderimin Oyunundan daha büyük bir atak bekliyordum. Amma sadece AB-de önemli bir artış olmuş. Demekki alacağı max reyting 6 civarı olacak.

Kırmızı Oda şaşırtmadı. Bu hızla AB-de de 3-ün altında alacak gelecek haftaya. Bence fazla uzatmadan, eldeki hikayeleri bitirip final yapmalı.

Aziz daha da düşer sanıyordum, amma yükselmiş.
İzliyor musun kaderimin oyunu dizisini?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Yiğitt Dün sana dediğim konu buydu işte. Niyeyse hep 2-3 kişiden oluşan aynı arkadaş grubu yüzünden böyle huzursuzluklar çıkıyor ama niyeyse hep biz ödün vermek zorunda kalıyoruz. Elimden geldiğince Deniz'in reytinglerini de paylaşmamız gerekiyor ki bazıları haddini bilsin.
Forum olarak, kendi üyemiz olan @denizz19 u desteklemek için başka kaynak almayalım. Birçok site, platform böyle kurallar getiriyor. Biz de yıllardır forumun emekçisi, üyesi olan Deniz'e destek verelim, sadece onun reytinglerini alıp paylaşalım çok basit ve yönetimde konuşularak anlaşılabilecek bir kural? Hem aynı konuda 2-3 kere aynı reyting paylaşılmaz hem de bu duruma gerek kalmaz.

• Beğendim
Reactions: denizz19 and Aserat

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
K.Oda 60-62 gibi biter, iyi bir bölüm sayısı.
K.Oy. 6’ları görürse yeni sezon onayı alır.

Orta Sayfa yükselmiş, bence haftasonu tatiline girerken yayınlanmamalı, salı veya perşembe daha iyi gider.